Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A két fiú közül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A két fiú közül melyik a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

1. Fehete haj, kék szem. 175 cm, 60 kg. Fehér bőr. Sportos.

2. Szőke haj, barna szem. 168 cm, 47 kg. Barnább bőr. Sportos.


Mindketten okosak, kedvesek, segítőkészek (ha valaki a belső iránt érdeklődne). Melyikük szimpatikusabb külsőre?


2016. máj. 25. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hm, szerintem más tipusú lányoknak fognak bejönni, más a referenciacsoportjuk.

Az első könnyebben tudna csajozni, de felszines lányokba is beleakadna, a második viszont könnyebben találna olyan mélyérzésű lányt, aki nem alfahimekre bukik.

kérdés, melyik srác mit szeretne.

2016. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nekem az első:)
2016. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyik se

Ugyanis nekem pont ez a gyengém tehát fekete hajhoz világító világos szem... Awww😍 viszont az egyes nekem nagyon magas...

A kettessel az a baj hogy szőke haj. Tehát nekem teljesen... Hogy mondjam...


Egyébként belsőre szimpatikus mindkettő... A külső anyira nem érdekel de ez most pont úgy jött ki mintha igen...


Na de ha mindenképp választani kell akkor a magasság még talán belefér így az 1-es

2016. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13: Az 1. az miért olyan magas? 175 cm full átlagos magasság :D
2016. máj. 25. 22:22
 15/18 A kérdező kommentje:
13, csak hogy kicsit illúzióromboló legyek, nem világoskék, hanem sötétkék szemei vannak 😂
2016. máj. 25. 22:37
 16/18 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok, igaz az is nagyon kevés, habár ilyen kornál talán belefér, de vagy elkezd normálisan enni vagy majd menő akar lenni és veszi 20 ezerért a fehérjét

13-asnak üzenem hogy az a 175 egyáltalán nem magas, tényleg átlagos, sőt sztem picit átlag alatti is

2016. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
a leírtak alapján külsőre szinte biztos hogy az 1-es fogna meg leginkább :3
2016. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
1. Fekete haj és a kék szemek a mindenem :3
2016. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!