Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek a ducibb lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek a ducibb lányok is tetszenek?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve voltam strandon és akkor még volt feleslegem, ott volt velem a 3 sokkal csinosabb unokatestvérem és tesóim, mégis visszahallottam hogyha választaniuk kellene akkor engem választanának. A kisugárzásom miatt lehet? Máig nagyon megnéznek de nem tudom miért, nem vagyok egy vékony alkat (1-2 kg plusz van rajtam).

2016. máj. 25. 18:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%

"Egyducilany" NEM vagy duci! Felejtsd el!!

Sok a testképzavaros, és már te is ilyen lettél, teljesen NORMÁL az alkatod!!!

2016. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez hülye kérdés. Miért ne lennének. Mindenki mást szeret. Nekem kifejezetten a duci, kövér csajok jönnek be. És ha Ally Brooke-hez hasonlítasz akkor nekem nem vagy az esetem.

Mielőtt valaki el kezdene kombinálni: Nekem nincs semmi bajom normális fiú vagyok. Normálisan nézek ki, stb, stb... Csak a duci/kövérkés csajokra gerjedek. Élek-halok értük. És 1000X jobban felizgatnak mint a 40kg-s csajok.(20/F)

2016. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem a duci lányok tetszenek. Sőt, továbbmegyek, a nagyon ducik is, akiket már a kövér jelzővel szokás illetni :). A legjobb, ha egy nőn van mit fogni, imádom a nagy pocit, rengő csípőt, kerek melleket. Remélem, találok egy ilyet.

26/F

2018. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!