Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek a ducibb lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek a ducibb lányok is tetszenek?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve voltam strandon és akkor még volt feleslegem, ott volt velem a 3 sokkal csinosabb unokatestvérem és tesóim, mégis visszahallottam hogyha választaniuk kellene akkor engem választanának. A kisugárzásom miatt lehet? Máig nagyon megnéznek de nem tudom miért, nem vagyok egy vékony alkat (1-2 kg plusz van rajtam).

2016. máj. 25. 18:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Olyasmi az alakom mint Ally Brooke-nak a Fifth Harmony-ból. Nektek tetszik?
2016. máj. 25. 19:29
 12/23 anonim ***** válasza:
Uhh :D A tökéletesnél is jobb :D Komolyan, akkor nagyon jó alakod lehet :).
2016. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Atyavilág :D le ne add már :D iszonyatosan jó csajszi lehetsz!
2016. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
40%

Ide jöttėl,hogy nyalizanak neked?

Gusztustalanul nėzel ki fogyjál le.

17/F

2016. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azért jöttem. Olvasd el a kérdést, légyszíves. Sőt. Megkönnyítem a dolgod, a kérdés a következő: "FIÚK, NEKTEK A DUCIBB LÁNYOK IS TETSZENEK?" Nem szerepel benne az, hogy nyalizz nekem, hogy mondd hogy csinos vagyok, stb. Annyit kérdeztem, hogy a kisugárzásom miatt lehet-e.
2016. máj. 26. 12:51
 16/23 anonim ***** válasza:
6%
Ronda disznó
2016. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
Igen, sőt nekem csak ők.
2016. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak a duci lányok tetszenek. Egy nő akkor nő ha szép kerek puha. És nem valami girnyó. Szóval egyáltalán ne lepődj meg. Biztos sok olyan duci lányt látsz te is akinek van csávója. Sokan még örülnek is ha hízik egy kicsit a barátnőjük, mert mostanság elég gizdák a csajok többsége. (21/f)
2016. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nos, én imádom a duci nőket/lányokat. Nem tudom hogy miért, de nem 1-2 kiló, hanem 5 -8 kiló plusz súllyal, ami szépen eloszlik a testen, főként a csípőn, pocakon, combon, melleken, karon, és egy széles csípővel, szép mosollyal engem kilóra meg lehet venni. :D
2016. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a duci lányok, csak sokuknál nehéz kezdeményezni, mert nagyon visszafogottak. És ahogy az egyik válaszoló is írja, folyton azt hiszik, hogy nem veszi őket komolyan az ember.
2016. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!