Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülök! Ti engednétek ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülök! Ti engednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés

A párommal kb másfél éve vagyunk együtt, az interneten ismerkedtünk meg, viszont havonta egyszer-kétszer tudunk személyesen is találkozni. A távolság mellett van köztünk 6 év korkülönbség, bár ezt nem nagyon vesszük figyelembe, magyarul nem zavar, sőt, sokszor jól is jön.

A szüleimnek sikerült elnyernie a bizalmát, viszont mikor tavaly nyáron terveztük, hogy elmegyek hozzá pár napra, hogy többet lehessünk együtt, nem engedtek el, mondván, hogy kicsi vagyok. Most viszont lassan egy évvel később újra meg szeretnénk kérdezni, hogy mehetek-e, annyi extrával, hogy hónapok óta tervezgetjük hogy lefekszünk. Nem tudom mennyire lenne korai, de mindketten szeretnénk, sokat beszélünk róla, a párom lassan vezet bele a dolgokba, és természetesen védekeznénk is.

Lassan itt az ideje, hogy feltegyük a kérdést újra, és ezt a plusz dolgot is.

Elsősorban szülők, ti engednétek ezt a lányotoknak? Vagy mit szólnátok hozzá? Azért kérdezem, hogy meg merjük-e kérdezni egyáltalán, vagy hanyagoljuk még.


(Ha lehet, normális válaszokat szeretnék beszólogatás nélkül. Köszönöm :) )


16/L



2016. máj. 15. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenkebb gondold még megegyszer, és beszéld meg okvetlen a szuleiddel.
2016. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Egy vadidegen, sokkal idősebb (nekem ilyen helyzetben 6 év sok) férfihez elengedni...A szüleidnek teljesen igaza van! Én is félteném a lányom.

Amúgy... évvel idősebb, talán kocsija is van, meg amúgy is, miért te mész hozzá? Nem a férfinak lenne illendőbb? Ha eljönne bemutatkozni, stb., akkor a szüleid is nyugodtabban engednének el.

Láttad amúgy élőben? Lehet meg is lepődnél.

És nem gondolod, hogy kicsit könnyen megkapott? Igazából nagyon semmit se kellett tennie azért, hogy megengedd neki hogy elvegye a szüzességed...

Én a helyedben kétszer is meggondolnám kinek teszem szét a lábam...

2016. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Én soha a büdös életbe nem engedném el a 16 éves lányomat egy 22 éves faszihoz (bocsánat a kifejezésért).

Lehet engem nyugodtan fikázni de én nem tudnék nyugodtan aludni arra gondolva hogy teljesen egyedül van a TINI lányom egy felnőttel aki nyilvánvalóan csak ki akarja használni és meg akarja dönteni.


38/L

2016. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha lefeküdni akartok nem kell ottaludnod vele. Védekezzetek és a szexbe nem kell a szülőket beavatni.
2016. máj. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki vette észre, de odaírtam, hogy havonta találkozunk személyesen :) Volt már, hogy teljes napokat elmentünk kettesben sétálni, vagy biciklitúrára. Általában ő szokott hozzánk jönni, felül a vonatra hajnali 4-kor, 8-ra ideér, délután 6-kor indul, 11-kor ér haza. A szüleimmel sokat beszélget. Nyáron pedig azért én mennék hozzá, mert itt nyilván nem aludhat, kicsit sokan lakunk így is ebben a házban (3-an vagyunk testvérek), nála pedig többfelé elmehetnénk az alatt a pár nap alatt, mert nyilván nem a szex miatt mennék elsősorban.

De köszönöm a válaszokat! :)

2016. máj. 16. 00:21
 6/7 anonim ***** válasza:
7%
16 évesen még nem neked való a szex, úgyhogy még minimum két évig azt felejtsd el! "nemtudodkivagyok"-nak meg teljes mértékben igaza van. A srác egyértelműen ki akar használni, de úgyse fogsz ránk hallgatni, mert mész a fejed után és majd pofáraesel. Úgyhogy nem koptatom tovább a képem, sok sikert!
2016. máj. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eleinte én is azt hittem, hogy ki akar majd használni, de ott a tény, hogy ő mentette meg az életemet (nem vicc, tényleg nagyon magam alatt voltam), így jobban bízok benne, mint bárki másban, és ezzel eddig nem élt vissza. Egyébként, ha csak a szex miatt akarna kihasználni, valószínűleg nem tartana ki mellettem 200km távolságban, hanem keresne egy helybélit.

Persze ezt nem veszekedésből írom, csak plusz információ nektek, mert látom eléggé meglett róla a véleményetek.

Utolsó válaszolónak pedig, bocsánat, de én nem vagyok az a fajta, aki a tiltások ellenére mégis megteszi, mert nem is lenne hozzá elég önbizalmam. És nyilván ha nem lehetne szex, akkor nem lenne, csak már lassan én is úgy érzem hogy vágyok rá.

2016. máj. 16. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!