Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Külsőm:160cm magas,sportos testalkat,átlagos arc,barna szem,barna haj. Állítólag kicsit úgy nézek ki mint valami olasz vagy mexikói. Nem vagyok páwa.


Belsőm:Rock zenét hallgatok.Szeretek filozofálni az élet dolgairól.

Negatív tulajdonságok:nehezen nyílok meg új emberek előtt,kevés az önbecsülésem,a fárasztó humorommal könnyen az emberek idegeire megyek.Képes vagyok úgy megbántani embereket,hogy észre sem veszem.Ritkábban járok el otthonról,inkább otthon ülős típus vagyok. Idegenek között pánikroham ér. Ja meg még az is hogy nagyon magányos farkas típus vagyok. Humorérzékem szinte nincs, vagy ha van akkor általában fárasztó.


16/f



2016. máj. 15. 23:20
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Nekem első hallásra szimpatikus vagy de hol maradttak a jó dolgok rólad?
2016. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Azért vok gátlásos mert már ovodás korom óta csúfolt egy gyerek h törpe vok, meg vmiért utált, így bármit csináltam beszólt és egy idő után már úgy voltam vele h mindenki úgy utál mint az ellenségem, ugyh egy idő után amit régen simán megcsináltam (mint pl: nagy tömegben beszélni) azt később már nem mertem, nehogy lehurrogjanak. Mondjuk már a régi ellenségtől elballagtam, és gólyatábirban lett is 1 jó haverom, tanév alatt elkezdte játszani az eszét és ma már ő az új ellenség... bár ő akkora mint én szóval meg fogom verni


A jó tulajdonságokat meg elfelejtettem a kérdésbe beleírni, de ha érdekel leírhatom

2016. máj. 16. 22:12
 13/23 anonim válasza:
A "zsarnokokat" jobb, ha maga mogott hagyja az ember es idovel felejt. Nekem is volt hasonlo elmenyem, csak o kovetett kozepsuliba is, miutan az elsobol kibukott. Akkor szerencsere mar nem talalt rajtam fogast, mert volt egy evem "magamhoz terni". Az a baj, hogy mindenhol vannak ilyen emberek, csak altalaban nem tudnak eldurvulni ilyen mertekig. Nem szabad hagyni nekik, az embernek ki kell allnia magaert, mert kulonben azt hiszik, hogy nekik mindent szabad.
2016. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Persze hogy érdekelnek a jó tulajdonságaid. Sőt! azokat kellett volna leírnod nem is a rosszakat.... nekem sem volt könnyű az alsó engem is mindig piszkáltak és még sokan átesnek ezen a problémán. Már nem érdekel mit mondanak mások és szerintem téged se érdekeljen. A magasságoddal meg ne foglalkozz az nem a világvége....ott van pl. Josh Hutcherson aki elég alacsony mégis rengetegen rajonganak érte. Ne törődj vele.és bocsi ha sokat írtam ;)
2016. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nincs baj veledm :) :*

15/csaj

2016. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszi :) Az alacsonyságomon már réges régen túl vagyok ugyh... egyébként jó tulajdonságok: nem vagyok beképzelt, segítőkész vagyok azokkal akiket szeretek, hűséges vok és megbízható, erős a személyiségem (kivéve idegenek között, de azon us dolgozok h ez ne legyen így.) Kemébyen megdolgozok azért ami kell nekem (jelenleg kocsira gyűjtök), sok a szabad időm, sportolok, szeretek úszni, gyúrni is. Könnyen fel lehet idegesíteni de megbocsájtó is vagyok, próbálok igazságos lenni meg illedelmes... bár ez nem teljesen mert van egy 60 éves férfias tanárnőm aki folyton beszól meg stb... na ezzel a bányarémmel ha beszól vissza szólok meg bunkó is vagyok vele direkt... de hát figyelj, nem hagyhatom tétlenül h h*lyét csináljanak belőlem, nem vagyok puhap*cs

Na hát bocsi végül nem csak te írtál sokat :D

2016. máj. 17. 19:52
 17/23 anonim válasza:
Örülök neki:) most pedig olvasd vissza amit utoljára írtál....kell mást mondanom? ;) úgy vagy tökéletes ahogy vagy....az úgyis mindenkinek mást jelent, biztos találsz valakit a közeljövőben
2016. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Abszoludt eggyetertek az elottem szoloval! Klassz srac vagy! Koncentrallj ezekre, legy buszke a pozitivumaidra es a vegeredmeny nem fog elmaradni ;)
2016. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Istenem mintha a bátyjámat halanam😀😀
2016. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
o.o az rosszat jelent?
2016. máj. 18. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!