Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Külsőm:160cm magas,sportos testalkat,átlagos arc,barna szem,barna haj. Állítólag kicsit úgy nézek ki mint valami olasz vagy mexikói. Nem vagyok páwa.


Belsőm:Rock zenét hallgatok.Szeretek filozofálni az élet dolgairól.

Negatív tulajdonságok:nehezen nyílok meg új emberek előtt,kevés az önbecsülésem,a fárasztó humorommal könnyen az emberek idegeire megyek.Képes vagyok úgy megbántani embereket,hogy észre sem veszem.Ritkábban járok el otthonról,inkább otthon ülős típus vagyok. Idegenek között pánikroham ér. Ja meg még az is hogy nagyon magányos farkas típus vagyok. Humorérzékem szinte nincs, vagy ha van akkor általában fárasztó.


16/f



2016. máj. 15. 23:20
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Még annyi kimaradt hogy szeretek sportolni (futás, bicikliués, súlyzózás)
2016. máj. 15. 23:24
 2/23 anonim ***** válasza:
Htt nem tudom attol fugg h nezel ki. (Latszolagosan is) meer hallasbol igy szerintem nincs baj nekem bejosz. :))
2016. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
hm ezek alapján szimpi vagy, persze egy párkapcsolathoz több kell, de egy beszélgetéshez épp elég :)
2016. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A külsődben egyedül az tetszik, hogy sportos vagy. A belsőd se jön be :/ Nyugi,bizti találsz valakit:) 15/L
2016. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
töööörpeee
2016. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5ös köszi :) te meg olyan... magas vagy :DD
2016. máj. 16. 01:00
 7/23 anonim válasza:
100%

Azonnal felejtsd el a negatívumokat!!!! Rakd át őket a "futottak még" kategóriába és koncentrálj arra, hogy mi a jó és előnyös benned. Az írásodból sugárzik, hogy bizonytalan és elégedetlen vagy magaddal. Hogy várod el, hogy, hogy mások szeressenek, ha te sem szereted magad? Ha "kibékülsz" magaddal, az látszik majd a kisugárzásodon és azt se tudod majd, hogy mi változott, csak minden jobb lesz! Tapasztalatból írom, ezt az iskolát én is kijártam már! Boldognak és magabiztosnak kell lenni, ez a cél! A 16 éves kor amúgy is a legrosszabb! Akkor én is mindent feketében láttam, ma meg már boldogabb vagyok mint valaha, pedig csak pozitívan igyekszem gondolkodni, pedig nekem is van hibám bőven, mint mindenki másnak.

23L

2016. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Rock zene *-* Kicsit alacsony vagy,de mivel én sem vagyok égimeszelő..:D (162 cm)
2016. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hát az tény hogy önbizalom hiányos vagyok, amiről meg nem én tehetek... most azt próbálom helyrehozni csak nem tudom hogy csináljam, de legalább már tudom ki miatt lettem önbizalomhiányos
2016. máj. 16. 16:22
 10/23 anonim válasza:
Gondolom a magassagod is hozzajarult az onbizalomhianyodhoz. Teny, hogy nem vagy egy egimeszelo, de nem te vagy az egyetlen alacsony ferfi. Nem konnyu felulkerekedni a dolgon, de lehetseges. Az en ferjem sem magasabb nalad, es fanntasztiks ferj es apa. Magabiztos, hatarozott es talpig uriember. A szemelyiseg sokkal fontosabb, mint a magassag! (Legalabbis a nem felszines embereknek.) Hidd el, hogy klassz vagy te is! Ne a negativumaidon parazz, hanen legy buszke a pozitivumokra. A sportos alkat szexi, ha magas, ha alacsony az ember. A sport kiraly es a rock orok! ;) Ha kedveskedsz a lanyoknak, pl. elore engeded oket, vagy megdicsered a polojat, vagy kuldesz neki egy jo szamot facen, biztos a szivebe lopod magad! Nem kell nagy dolgokra gondolni, de a kedvesseg es figyelmesseg bejon azoknal, akik nem egy macsora vagynak, hanem valakire, akire lehet tamaszkodni, akivel lehet beszelgetni, aki meghallgatja es aki figyel ra.
2016. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!