Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez már a sokmilliomodik ilyen kérdés,de azért én is felteszem.


Külső:175 cm magas,sötétbarna haj,barna szem,sportosabb testalkat,átlagosnak mondható arc.


Belső:Rendelkezem alapvető intelligenciával,kedves vagyok,olykor gyerekes,de komolyan is lehet velem beszélni.Mondhatni vicces vagyok,de ez néha inkább a fárasztó kategóriába megy át.Picit önbizalom hiányos vagyok,gyakran vannak hangulatingadozásaim.Nehezen ismerkedem új emberekkel.Szeretek sportolni.Inkább a rock zenét preferálom.Nem vagyok az a bulizós fajta,nem iszom,nem dohányzom.


17/F


2016. márc. 5. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg létezel? :D
2016. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Alompasi
2016. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tenyleg van ilyen fiu? <3

15/L

2016. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én a ronda alkoholista, dohányzó beképzelt pasikat szeretem, és a legfontosabb, hogy aberrált is legyen... XD


A viccet félretéve :D a válaszom az, hogy mindenki ilyen pasira vágyik;)

2016. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De mégis bennem lehet a hiba,mert eddig egy próbálkozásom sem sikerült...
2016. márc. 5. 19:19
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért nem sikerült,mert az első benyomás a legfontosabb. És azt mondtad önbizalom hiányos vagy,ebből adódik hogy nem úgy szólítod meg vagy viselkedsz a lányokkal,ahogy az a legtöbbnek tetszik. Persze sokan szeretik a csöndesebb fajtákat,viszont ha nem veszed a kezedbe az irányítást nem is lesz könnyen sikered.

Pedig a tulajdonságaid alapján normálisnak tűnsz.

2016. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A tökéletes pasi mintaképe
2016. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 7. 18:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak gyanusítgatni, de mintha már találkoztam volna Veled :DD http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..


Egyébként már itt is eléggé kelendő voltál, nyugiii :D

Bár ha még azóta se jött össze... No, majd csak megtalálnak ezek a válaszoló lyányok ;pp

2016. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha nagy a fa$za 15/l
2017. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!