Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ez itt már a sokmilliomodik ilyen kérdés,de bővítem eme listát még egy ilyennel.

Külső:174 cm magas,barna szem,fekete haj,átlagos/1 picit átlag feletti arc.Testalkatom átmenetet képez az átlagos és a sportos között.

Belső:Fogjuk rá,hogy intelligens.Nem hódoltam be ennek a svegjoló irányzatnak(mielőtt belekötnétek direkt írtam így).Hobbijaim közé tartozik a sport,zenehallgatás,sorozat/filmnézés.Nehezen ismerkedem.Úgy állok másokhoz,ahogy ők hozzám.Megbízható vagyok és kedves a magam módján.Komoly dolgokról is lehet velem beszélni,de gyakran jön rám az 5 perc,olyankor nagyon fárasztó tudok lenni.Zene terén inkább a rockot helyezem előtérbe,de igazából bármit meghallgatok ami megtetszik.Hanyagolom az alkoholt,a dohányzást és az egyéb káros hatású narkotikumokat.


17/F


2015. okt. 19. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
magadról állapitottad meg hogy jó pasi vagy az átlagnál? de jó neked istenem
2015. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nem rossz :) :D
2015. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kedves Első!Mivel enyhén érthetetlen a válaszod,így csak tippelni tudok arra,hogy mire gondolhattál...Nem,nem én állapítottam meg magamról,hogy jobb vagyok az átlagnál...
2015. okt. 19. 22:19
 4/20 Nellesz válasza:

Szerintem tökéletes. Pláne ha az 5 percnél a barátnőd vevő lesz rá, és ő is jót tud veled hülyéskedni.

Személy szerint mindig is bejöttek a barna szemű, és fekete hajú srácok.

Soha nem is szerettem az /ecsethajú swag yolo vagyok/ "fiúkat"

A lányok meg csak értékelni fogják, hogy megbízható és kedves vagy ráadásul komoly dologról is lehet veled beszélni amit igen nagyra tartunk/tartok, de hülyéskedni, viccelődni is lehet veled.

Hanyagolod az alkoholt és a cigit, amitől nem leszel büdös, és a fogaid sem mennek tönkre, sem a tüdőd.

Nekem tetszik. :)

16/L

2015. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

küldj képet és megmondom :D

17/L

2015. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2015. okt. 22. 18:58
 7/20 anonim válasza:
Lehetséges. :D A belső tulajdonságaid között vannak amik nálam is vannak. :D Például a zenehallgatás a legnagyobb hobbim, na meg a filmnézés és most benne vagyok egy nagyon király sorozatban. Én is nehezen ismerkedem. Kedves vagyok és megbízható is. (Legalábbis azt hiszem). Tudok komoly meg bolondos is lenni és persze rám is rám szokott jönni az 5 perc. :'D És persze én is kerülöm az egészségre káros dolgokat. :) Hát kicsit hosszúkás lett de röviden igen valószínüleg lehetne valami. :) 17/L
2015. okt. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor nem(csak) velem van probléma...Huhh,megnyugodtam.
2015. okt. 31. 15:27
 9/20 anonim válasza:
Mi lenne itt a próbléma? :D
2015. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt még barátnőm,ezért magamban kerestem a hibát.
2015. okt. 31. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!