Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ez itt már a sokmilliomodik ilyen kérdés,de bővítem eme listát még egy ilyennel.

Külső:174 cm magas,barna szem,fekete haj,átlagos/1 picit átlag feletti arc.Testalkatom átmenetet képez az átlagos és a sportos között.

Belső:Fogjuk rá,hogy intelligens.Nem hódoltam be ennek a svegjoló irányzatnak(mielőtt belekötnétek direkt írtam így).Hobbijaim közé tartozik a sport,zenehallgatás,sorozat/filmnézés.Nehezen ismerkedem.Úgy állok másokhoz,ahogy ők hozzám.Megbízható vagyok és kedves a magam módján.Komoly dolgokról is lehet velem beszélni,de gyakran jön rám az 5 perc,olyankor nagyon fárasztó tudok lenni.Zene terén inkább a rockot helyezem előtérbe,de igazából bármit meghallgatok ami megtetszik.Hanyagolom az alkoholt,a dohányzást és az egyéb káros hatású narkotikumokat.


17/F


2015. okt. 19. 20:03
1 2
 11/20 anonim válasza:
Hát én eddig még nem találtam semmi hibát ha ez vígasztal. :) Én is kereshetnék magamban hibát mivel nekem se volt még barátom, de nem keresek hanem inkább elfogadom, hogy vannak mert egyszer úgy is lesz valaki aki a hibáimmal együtt fogad el. :)
2015. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Patch99 válasza:

Ennyi alapján szimpatikusnak tűnsz. :)) Azt, hogy járnék- e veled, vagy sem,azt ennyiből nem tudom megmondani...

De, ha szeretnél beszélgetni,akkor rám írhatsz! :)

16/L

2016. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Nincs probléma. Írtad, hogy nem volt még barátnőd. 20 éves lány vagyok és az egyik jó barátom 19 éves volt, amikor "rátalált" a szerelem, a leányzó volt az első kapcsolata. Megjegyezném, hogy itt, a mi kis városunkban -30.000 lelket számlál-, mindenki meg volt őrülve érte. Szubjektív, de átlagban mindenki nagyon jóképű srácnak tartotta és ehhez borzasztóan intelligens is.

17 éves vagy, fiatal, előtted az élet. Ne görcsölj rá. Hidd el, ha jönnie kell - jön. :)

2016. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát figyelj :D

Nekem sose a páwa gyerekek jöttek be. Kapcsolatban is olyanra vágynék ahol a barátom egyben úgymond a haverom,tehát nem csak romatikázni stb lehet vele,hanem hülyülni. Az pedig hogy lehet vele beszélni komoly dolgokról is hát el kell mondjam tökéletes.

Ja és még plusz pont hogy rockot hallgatsz :D


15/L

2016. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem szabad(na) rágörcsölni,de rossz nézni,hogy a barátaim nagy részének van barátnője,engem meg elkerül a szerelem...
2016. febr. 27. 16:27
 16/20 Sahara :) ***** válasza:

Majd akkor fog jönni,amikor a legkevésbé számítanál rá!Nekem is így volt :)

És semmi kiszemelt sincs most az életedben?

2016. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Háát,tetszik egy lány,de nem fűzök hozzá túl nagy reményeket.
2016. febr. 27. 20:34
 18/20 Sahara :) ***** válasza:
Most nem szeretnék nagyon kíváncsiskodni,de miért nem fűzöl hozzá túl nagy reményt? Van barátja? (Csak azért kérdem,mert segíteni szeretnék :))
2016. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Scav ***** válasza:
Biztos járnának veled a csajok, de ha nem, vegyél guminőt. Már olyan élethűeket is gyártanak. Az enyém pl. tegnap közölte, hogy legyünk inkább csak barátok. :(
2016. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Jó ötlet,de még a végén kikosarazna,és depibe esnék...:(

Max. akkor,ha van rajta elégedettségi garancia.

2016. márc. 7. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!