Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek kövér vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Pár kiló feljött mostanában. Szerintetek kövér vagyok? Mennyit kellene fogynom?


17/L



2016. máj. 13. 19:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
3o 35% os a testzsirszazalekod! Kover vagy de mersekeltebb kiadasban! Egy csinos vekony no kb 20% OS TESTZSIRRAL RENDELKEZIK! A kilok semmit nem mondanak,tehat ha jol akarsz kinezni 20 % a cel! Dieta napi 5szori etkezes keves szenhidrat sok feherje! Sulyzod edzes es kardio heti legalabb 5szor! Amit ehetsz! Feherjekent! Csirkemell hal tojasfeherje egyeb feher husok! Szenhidratkent teljeskiorlesu pekaru amiben nincs finom liszt! A body building shop weboldalon talalsz ra a profi tanacsra! 35 eves Ferfi vagyok.
2016. máj. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!