Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van, akit felizgat egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, akit felizgat egy lány hízása?

Figyelt kérdés

Egyébként is a ducibb, molett lányokat szeretem, de valamiért az különösen izgat, ha egy lány meghízik:-S

Normális ez?


Többször fordult elő, hogy lányismerőseim felszedtek pár kilót és az mindig nagyon izgatónak találtam.


Ha látok egy jó alakú lányt, néha eszembe jut, hogy még jobb lenne, ha kicsit még hízna...


Más is van ezzel így?


17/F



2016. máj. 6. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
nagyon nem
2016. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nem az. Az ilyen emberek az ugynevezett 'etetok', akik a korosan, adott esetben vegletesen elhizott partneruket tovabb hizlaljak, amig az bele nem hal vagy bele nem rokkan. Az etkezesi zavarok egyik valfaja, sulyos mentalis es parkapcsolati problema (is lehet belole, ha nem tartja feken magat).
2016. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a kérdező meg se tudja különböztetni a zsírt és az izmot
2016. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

huzzak gyorsan meszaros lorinc sertes farmjara

undorito vagy

2016. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de figyelj már, nem is a kérdező vagy, ilyen egy vadbarmot... #1
2016. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát nagyon csúnya, amiket írtak itt előttem.. Egyszerűen neki a telt lányok tetszenek; és az amúgy szép vékony lányokat a saját ideálljára szabja. Ez nem betegség ahogy a sok IQ betyár írta előttem.

Ez olyan, hogy egy szép arcú, testű lány, akinek kicsi a melle, arra egy nagy melleket szerető ember elképzel nagyobb bögyöket. Nem vagy beteg csak nem átlagos. Ennyi.

2016. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

' Egyszerűen neki a telt lányok tetszenek; és az amúgy szép vékony lányokat a saját ideálljára szabja.'


Kozel sem errol van szo, kifejezetten az elhizasra, koversegre utazik.

2016. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezek elég hülye válaszok. Igen más is van így ezzel. Akinek csak a telt vagy kövér lányok tetszenek, (mint én) azok szeretnék is ha azok vennék körül őket és nem a fogpiszka csajok, akik teljesen kiakadnak, hogy híztak 1kg-t és gyorsan le kell adni. A csajok 50% legalább ilyen még ha nem is vallják be.

És nem kell minuszolgatni, mert sokaknak ez az alak tetszik:

[link]


És nem pedig ez:

[link]


Egy nő legyen nő. Legyen puha, kicsit párnás és ne egy girnyó.

2016. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat a hízás, de nem vetem meg a telt formát sem. Persze a vékony se rossz. :D
2016. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez engem is felizgat, egyszer megnéznék egy lányt hogy 100 kg-ot hízik.
2016. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!