Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Szerintetek túl kövér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Szerintetek túl kövér vagyok?

Figyelt kérdés

162cm magas vagyok és 60 kg. Viszont sportos alkatú, szóval ennek jó része izom, plusz elég nagyok a melleim. Úgy összességében meg vagyok elégedve magammal, mert a kis plussz ami rajtam van, az is egyenletesen van elosztva. Csak a combomat nem szeretem. Szerintem túl nagy a combom, ami azért fura, mert lovagolok, úgyhogy ott elvileg csupa izomnak kéne lennie...

Szerintetek nagyon vészes vagyok, vagy azért tetszenék nektek?


2016. márc. 18. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
szeretem ha van mit fogni egy lányon ;) 16/F
2016. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A két adat alapján szinte lehetetlen megmondani, de a leírással kiegészítve azt mondom, hogy nem, nincs gond. Viszont természetesen így sem tökéletesen elképzelhető. Ha linkelnél valakit, aki hasonló, akkor jobban el tudnánk mondani a véleményünket.
2016. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérhetek képet privibe hogy el tudjam dönteni? :)
2016. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi magassággal, és 60 kilogrammal nem lehetsz kövér, de igazából még duci sem. Azt, hogy jó alakod van-e ennyiből senki nem tudja megállapítani, ezek csak szimpla adatok. Maximum elképzellek, mint egy bomba nőt, és azt mondom, hogy nagyon szép vagy. Az relatív, hogy tetszel-e a fiúknak. Biztosan van akinek igen, és van akinek nem. Lehet, hogy pont aki azt mondja, hogy neki nem jössz be, talán ő neked sem tetszik.
2016. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy kövér :) Jó ha egy lány sportos de azért van rajta mit fogni ;) Úgyhogy jól nézhetsz ki :)
2016. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!