Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Tetszenek nektek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Tetszenek nektek a Kínai/Koreai bandákban szereplő fiúk? :D

Figyelt kérdés

Nem keresek senkit, szóval ha ilyesmi célod van privátba akkor ne írj pls :D, csak érdekel a kérdésre a válasz :D Ne akarj megfejteni, mert könnyen az lehet, hogy észre se veszed de már én fejtelek téged :D ( És igen most valami perverzségre kell GOndolni fiúk/lányok Úgy ám :D Megfejni :D )

17F


2016. máj. 10. 17:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10-es :/ Ez nagyon szomrú :/. Nem akar esetleg egy jófej srácot elvinni? :D Ez a srác kis helyen is elfér és nem igényel sok macerát :D Nem csak vicceltem :D.. De hát az hatalmas város :/.. Viszont a 10/10 cukisági faktór az eléggé magas szám :D Biztos vagy te ebben? Esetleg a közelében nem szoktál néha folyni?? Mert akkor lehetséges, hogy a magas cuki szint miatt elolvadsz még te is tőle :D. Mindegy sikerekben gazdag jövőt kívánok neki :D Meg neked is :D Köszi a választ :D
2016. máj. 11. 18:42
 12/14 anonim válasza:
100%
Én kpopper vagyok szóval egyértelmű, hogy nem rasszista módra kezelem az ázsiaiakat és a kpoppereknek azért jönnek be jobban az ázsiaiak mert undorodnak a páváktól, meg ha az ember 0-24ben kpopot hallgat és látja a helyes ázsiaiakat akkor még jó hogy őket fogja szeretni, de lehet hogy ez személyfüggő, pl nállam, én ha látok egy ázsiait akkor jól megnézem, de volt már rá példa hogy egy sima normális fiú is tetszett.Csak az a baj,hogy mennyi az esélye annak hogy van egy ázsiai fiú, aki helyes, beszél magyarul, korban még okés, és járna egy magyar lánnyal(aki mondjuk kpopper).
2016. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tök aranyosak és jól néznek ki :D 18/L
2016. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Egy Lány :D válasza:
100%

Szerintem a legtöbb helyes.

Bár olyan aki bejönne, 1-2 van.

Például a Bigbang-es Taeyang, Daesung és TOP szerintem helyes😊

2016. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!