Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en vagyok igy?

Figyelt kérdés

Megnyittok 10-20 kerdest es falra maszok meg hatra esek a szekben..

Mindenhova nem irhatom oda a sok negativumot,de ez mar faj,hogy egy normalis kerdes nincs ebben a kategoriaban.

Minek kell minden masodik kerdes ez legyen?

-("Anna vagyok,szeretem az almat,tudok enekelni kicsitt es angolbol jo vagyok.Nem vagyok dagadt csak 150 cm es 75 kg ez pont jo igy,bejonnek nektek fiuk? Jah,imadom a barataimat kiallok mellettuk de felenk vagyok)

Van par normalis kerdes de a nagy reszet 13 ev alatti gyerekek kerdezik.

A kerdesek 80% abszolut ertelmetlen,baromsag.(Arrol ne is beszeljunk amit 15 millioszor mar kiirtak de azert kiirjak maguknak)

Ha meg en vagy valaki kiirok/kiir valami ertelmes kerdest azonnal jon a sok ovodas az helyett legoznanak meg mennenek biciklizni vagy amit akarnak..

Idaig fejlodtetek?

Hogy lehet olyant kiirni,hogy 10 evesen mennyi eselyem van egy 19 evesnel?


Lehet,hogy csak en vagyok igy,de itt a nagy reszet a kerdezoknek el lehetne szepen kuldeni valahova.


2016. máj. 7. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
10000% egyetértek
2016. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled.
2016. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezek szerint,akkor jol gondoltam:)

Tisztelet a kivetelnek..

Mielott meg valaki beirna,hogy menj el,akkor az oldalrol annak csak annyit,hogy ertelmes dolgokra es problemakra kellene valaszolni...

14 Evesen ilyesmikkel foglalkozni..

Meg,hogy egy 13 eves csaj kiirja azt amiket fennt emlitettem es,akkor oda irjak,hogy hat nagyon jo lennel nekem ha itt laknal 19/F.

Meg 14 eves csajok a tetszikes kerdeseikkel varjak valaszokat aztan meg a 17-18 Evesek vagjak oda be,hogy jaj termeszetesen tetszenel.

2016. máj. 7. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Szívből örülök, hogy ez a probléma ennyire foglalkoztat, és nem valami nagyobb dolog. Ne érts félre, teljes mértékben egyetértek veled, de erre elpazarolni 5 percet, hogy kiírd ezt a kérdést, ugyanolyan értelmetlen volt, mint a fentebb idézett kérdés.
2016. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Abszolut sz.a.r.ok az egesszre csak jol esett kiirni,legalabb megnyugodtam miutan 1 oldalt vegigolvastam.:))
2016. máj. 7. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:
A kategória címéből lehet sejteni az értelmi szintet is. Akik itt unatkoznak, azok átmennek az ezotériába.
2016. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek.
2016. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Borzasztoan negativ szemelyiseg vagy!
2016. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!