Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a lányok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok a Szekszárdi szüreti napon tegnap?

Figyelt kérdés

Tegnap oda mentem kettő lányhoz együtt voltak, hangos volt kicsit a zene félre akartam volna hívni de ez történt, köszöntem nekik hogy sziasztok és egyből furán rám néztek mintha szr darab lettem volna, és amikor mondtam hogy szeretnék beszélgetni egyből az egyik lány azt mondta nem és közbe mutatta a kezével is hogy nem, normálisan oda mentem szépen kiöltözve de ők még egyszer sem köszöntek nekem így el is mentem tőlük. A padon láttam kettő lányt de az egyiken pont felém volt fordulva és láttam hogy nagyon fiatal de a barátnője háttal volt felém fordulva a a padon, így oda mentem hozzájuk is és már a barátnőjét is láttam nagyon fiatalnak tűnt de ő legalább köszönt és meg kérdeztem hány éves és azt mondta 13 éves és így akkor elmentem.

Vagy kamuzhatót a korával?

Mert láttam ki volt rendesen öltözve.



tegnap 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldőre úgy néztél ki, hogy a lányoknak nem tetszettél. Akkor valszeg azért
tegnap 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyünk csak úgy oda random idegenekhez bájcsevegni. Én még el is küldtelek volna a francba.
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező ám beszélgetnie veled senkinek sem, ha nem akar.
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!