Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mit beszélnek egymás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mit beszélnek egymás között miközben néznek egy lányt és össze néznek?

Figyelt kérdés
Egyszer rajta kaptam magam hogy két fiú néz egy mikor rájuk néztem akkor össze néztek.

tegnap 11:50
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Nem feltétlen kell belelátni olyan dolgokat, lehet tök másról beszéltek és csak szimplán elsétáltál előttük de nem bámultak, de lehet hogy jól megnéztek mert jól nézel ki de közben teljesen másról beszéltek
tegnap 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egy hülye libának tartanak és arról beszélgettek. Honnan tudjuk??
tegnap 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Nézd azt a csajt milyen jó melle van! Igen biztos csupasz a nunija. Úgy elkapnám egyszer hogy egy hétig terpeszben járna..

Igen ott aztán biztos van puncinedű

Ú de megkúrnám

Szerinted hagyja seggbe?

Amilyen hamvas kis barackja van biztos hagyja..

tegnap 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
#4 köszi a magyarázatot
tegnap 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Oo azta. Akkor kis huncutak.
tegnap 13:23
 6/21 anonim válasza:
Mert mégis mit gondoltál? Nyilván nem arról diskurálnak, hogy milyen jól főzhetsz. A nők is ugyanígy kibeszélim a pasikat, csak ők még álszentek is.
tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul tudom is kik voltak
tegnap 13:44
 8/21 Szolovjov válasza:
Arról beszélhetnek, vajon milyen virágot szerethet, melyik étterembe hívjanak el, stb. És bíznak benne hogy jókeresztény vagy, aki a házasságkötésig megőrzi ártatlanságát.
tegnap 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#9 na jó azért ez tényleg röhejes
tegnap 14:27
 10/21 kürtőskalácska ***** válasza:
Vagy arról amit a felettem lévők írtak vagy pedig valami tök másról csak épp rád néztek.
tegnap 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!