Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
Írtam egy fiúval az egyik nap (vele éltemben először) és nem volt kivel majálisoznom ezert azt mondta hogy mennyünk együtt , akkor találkoztam vele először és jó benyomást keltett bennem ,elhülyéskedtünk meg beszélgettünk , utána délután még írtunk egymással és akkor is aranyos volt , dicsérgetett viszonoztam stb :D de azóta hétfő óta nem ír , írtam neki látta is ,de nem válaszol rá. :/ szerintetek mi járhat a fejében ?? :)

2016. máj. 5. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is *menjünk(bocsi de ezt muszáj volt kijavítani szúrta a szememet :D).

Másodszor pedig mit írtál neki,amire nem válaszolt?

2016. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmi baj , köszi :D hát ez az hogy semmi olyat , csak fent volt és ráírtam hogy szia :)
2016. máj. 5. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

egyb szerintem semmi szerelemmel kapcsolatos szerintem viszonzatlan a szerelmed

2016. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 . lehet de mint barát akkor is írhatna
2016. máj. 5. 19:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!