Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem tudom, hogy mondjam el neki. Valaki segítene? 11/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de semelyik sem segített.Úgy kezdődött,hogy megjött a sulinkba és nekem megtetszett.Aztán miután valaki más tetszett neki egy idő után már nem tetszett.Aztán most vagy 2 hete a barátai azt mondták , hogy tetszik neki.Másnap rámírt, hogy ez igaz de én nem válaszoltam neki.Azóta viszont rájöttem, hogy tetszik, de nem tudom, hogy mondjam meg neki?

Különben 5.es vagyok és kérem, hogy az olyan válaszok "mint te ehhez túl fiatal vagy babázzál csak" kérem kíméljenek.



2016. máj. 4. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű úgy, hogy kinyitod a szádat és megmondod neki, ha ez nem megy akkor leírod neki. Sok sikert csak ügyesen.
2016. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki tetszik kinek? Nálam maradt a fonal..
2016. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elvileg én tetszik neki csak az egyik barátnőm azt mondta,hogy lehet,hogy azért mondta,hogy megmutassa a régi csajának,hogy már nem szereti.Gondoltam, hogy holnap elmondom neki kerekperec, hogy tényleg igaz? Csak ehhez kell egy kis bátorság...
2016. máj. 4. 21:00
 4/13 anonim ***** válasza:
..és hány éves a csaj? A fiú hány éves? Ezek fontos kérdések, nem biztos, hogy ha idősebb a fiú, veled fog kezdeni kapcsolatot. Ilyen korban döntő tényező akár egy-két év is.
2016. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Igen, olvastam a végét, de nem érdekelt.

Nem kell neked barát..

Most ha megszerzed akkor kb. 14-15 éves elveszted szüzességed(márha tartós a kapcsolat, de lehet hogy nem vele).

Aztán már mikor éretteb leszel rádöbbensz hogy mit műveltél...

Megtaláltad az igazi Őt és neked nem ő volt az első.

Ezt megfogod bánni, és ha gyereked lesz nem szeretnéd hogy ő 15 évesen elvessze szüzességét.

Azt ajánlom inkább 16 éves korodtól keressél párt magadnak.

Gondolj erre mit egy kihívásra.

A mai fiatalok (12-15 éves) csakis dicskednek azzal hogy elvesztették.

Aki még 16 évesen nem vesztette el, na az lehet büszke magára..

Lehet sok a hülyeség ebben de csak gondolj bele egy kicsit, később megfog térülni.

A leírtakból mit tippelsz mennyi vagyok?

Nem hinnéd de fiú vagyok és 18....és én személy szerint ennyi idősen mint te "babáznék" mert a srác akivel majd össze jössz nagyondenagyon fog örülni annak hogy ő az első neked..

Bocs a sok nyálas szöveg miatt, de valakinek írnia kellet mivel manapság nagyon el vannak veszve a fiatalok

2016. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Szia! :)

Anno en is átestem hasonló korszakon, és megvan még, milyen fontosak voltak az ilyen szálak, és ha valaki rámosolygott a másikra, a háta mögött midjárt ment a sutyorgás. Az előttem szólóval csak annyiban nem értek egyet, hogy nem hinném, hogy egy ilyenkor kezdődő kapcsolat elmenjen a szüzesség elvesztéséig, már, ha a fiú is egykorú veled, úgyhogy emiatt talán nem kell annyira aggódni, bár ez az én személyes véleményem, nameg mindkettőtök hátterétől is függ.

Sajnos annál okosabbat nemigen lehet mondani, hogy odamész és megmondod, talán annyit fűznék hozzá, hogy érdemes kivárni a megfelelő alkalmat. Igyekezz olyan helyzetben felhozni a témát, amikor nincs ott más, pl barátnők, hidd el, az ő jelenlétük nagyon zavaró tud lenni a másik fél számára, és kínossá teszi az egész helyzetet. Általános hiba ilyenkor, hogy annyira el akar valamit mondani az ember, hogy egyszerűen kivágja, minden rávezetés, stb nélkül, ez is fura helyzeteket szülhet. És még egy, amit nagyon kérlek, fogadj meg: ha valami mégsem úgy sülne el, ahogyan tervezted, igyekezz megőrizni a józanságod/méltóságod, és lépj le! Utána ott vezeted le, ahol akarod, de amíg ki nem hátráltál a helyzetből, ne emeld fel a hangod/ne sírd el magad/ne tegyél agresszív megjegyzéseket, mert ezek után ezer százalék, hogy hisztisnek bélyegeznek (legalább).

De bízom benne, hogy jól jöttök ki belőle :)

Sok sikert

2016. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

*mindjárt. Elirtam, vagy mi :D

Ja, és nálad: én tetszem, ő tetszik, így helyes

(Előző vagyok)

2016. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6-osnak.

Odaraktam a jelzőt miszerint nem biztos hogy vele fogja elveszteni, mivel ki tudja hogy meddig tart a fellángolás..de azért írtam mert manapság a lányok és a fiúk is azzal dicsekednek hogy már 13/14 évesen elvesztették ami szerintem "gáz"

Persze én is voltam ilyen, nekem is tetszett valaki. Annyival lerendeztem (tisztán emlékszem), hogy valentinnapkor adtam neki egy doboz raffaellot és egy puszit. Kérdező->ha jobban megfigyeled akkor neked valaki nagyon tetszik, de ez a kordban egy idő után eltűnik majd valaki más tetszik és ez egyre gyakrabban. Majd ott tartasz hogy nem tudod kit válassz, mert annyian vannak akivel együtt lennél.

Természetesen a kérdésedre válasz van, miszerint beszélgess vele. Nem azt mondom hogy hívd félre...mi egyszer ugy tudtuk meg hogy ki kinek tetszik hogy üvegeset (only 90's kids will remeber :D) jatszottunk vagy felelsz/merszet.

2016. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hogy írt rád ha facebookja csak minden 13 életévét betöltött személynek lehet okoska? hagyjuk a kamu storikat... szar világban élünk de 11 évesen még nincsenek kapcsolatok... hála égnek...
2016. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és se nekem se neki nincs facebookja, viberen írt rám.

A csaj aki tetszett neki is 5.es mind egy osztályba járunk

2016. máj. 5. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!