Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy nem akarok semmit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel néhány hónapja ismerkedtem meg egy közös barátunk által és eleinte úgy éreztem, hogy lesz köztünk valami és akarom is, hogy legyen, de most pár randival később egyszerűen úgy érzem, hogy nem akarok tőle semmit. Nem néz ki rosszul, kedves, aranyos, okos, mégsem érzek iránta semmit. Hogyan utasítsam el úgy, hogy ne bántam nagyon meg? A gond az, hogy mielőtt megismerkedett velem, pont azelőtt utasította el egy lány. A kettőnk kapcsolatáról nem beszéltünk még, csak, hogy mégtöbbet akar velem találkozni. Én 16/L, ő 17/F

2016. ápr. 20. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak félsz hoyg találtál egy rendes embert:'D
2016. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valaki tudna esetleg a kérdésemre válaszolni?
2016. ápr. 20. 16:22
 3/3 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy szeretsz vele lenni, de nem akarsz tőle mást csak barátságot. Kedvesen mond el neki. De légy őszínte, mert ha nem és te nem érzel semmit, avval csak ártanál neki jobban.
2016. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!