Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a fiúnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
An egy fiú, akivel jóban vagyok, és ezt ő is így gondolja, (magyarul nem beképzeltem hogy barátok vagyunk), és 3 év barátság után, nem tudom hogy mondjam el neki. Nem találom rá a megfelelő szót. Azt nem mondhatom hogy "tetszel", mert azt általában fiúk szokták használni. Ha azt mondom neki hogy kedvellek, vagy bírlak, akkor (mivel folyamatosan poénkodunk egymással) a barátságra fogja hinni. Azt meg egyértelműen nem mondom hogy szeretem, hisz egy barátságból milyen alapon szerethetném? Majd szeretem ha összejön és látszik hogy működik. :DD Ötletek? 15/L
2016. márc. 30. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

3 év után nem szereted, csak tetszik, de ezt közölni akarod vele? :D

szerintem keress egy hobbit.

2016. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat en ugy konkretan odamentem egy fiuhoz akivel meg soha nem beszeltem es megmondtam neki. Legyel te is hatarozottabb de azert ne erje ot hirtelen. Elobb adj ra jeleket vagy valami.
2016. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó lehet hogy furcsán fogalmaztam. Az elsőnek üzenem, hogy jó barátok vagyunk, de csak úgy hogy szórakozzunk egymással, meg ilyesmi, sosem ástunk bele annyira egymás életébe.

A másodiknak pedig, szerinted kellenek jelek? És milyenek?:DD Mert van hogy néha mikor iskolában felé nézek, azon kapom hogy pont néz...na az ciki, de már sokszor volt ilyen. Egyáltalán nem volt még barátom sosem, és finoman fogalmazva szerencsétlen vagyok az ilyenekben... :DD

2016. márc. 30. 20:14
 4/5 Adelll ***** válasza:
Mindenkepp hogy adj jeleket.persze nem szabad tulzasba esni :D.de mondjuk dicsergesd meg legyel neha naagyon kedves vele meg ilyemi.es ha erra jol reagal valahogy ugy kene megfogalmaznod neki h mondjuk..szerinted ez tobb mint baratsag.es hogy szeeinted lehetne ebbol valami meg olyan helyes es sokat jelent neked meg ilyenek.a szeretlek kicsit tenyleg eros lenne.szerintem azzal kicsit meg is ilyesztned ha egy bejosz vagy egy szeretlekkel letamadnad :D ja es hajra :))
2016. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ú ezek nagyon jó ötletek, már kiírtam ezt vagy háromszor, mindíg máshogy fogalmazva, de a tied az első, ami a kérdésemre is válaszol:DD És még egy utolsó kérdés. És meddig kéne jelezgetnem neki? Míg látom hogy pozitív választ nem kapok rájuk?
2016. márc. 30. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!