Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem tetszik, sőt rühellem?

Figyelt kérdés
Annyit kell tudni a srácról, hogy ugyanolyan meleges stílusa van kinézetre, mint amilyenek a mai ecsetfejűek, csak neki nincs ecsetfeje. A szülei elég gazdagok, szóval naponta váltogatja az Air Max-eit. Nem egy buta ember, de azt hiszi, hogy mivel ők gazdagok, ezért bárkit sértegethet, csúfolhat, többek között engem is. Sajnos heti 6 tanórámon Ő is ott van, és mivel azok közé tartozik, akiket imádnak a lányok (én nem), egész óran csak pofázik, pofázik, de a tanár (aki egyébként az osztályfőnöke) soha nem szól rá. Hála istennek, nem osztály, hanem évfolyamtársam, így nem kell egy légtérben lennem vele. Eléggé vicces, szóval szoktam rajta röhögni. Mivel ilyenkor ránézek (nem csak én), azt mondta az egyik osztálytársamnak, hogy egész órán Őt nézem és hogy biztosan tetszik nekem. Hogyan mondjam meg neki, hogy nem éppen úgy van, ahogy gondolja?
2016. febr. 11. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha neki állsz tagadni, az gyanús lesz, még ha igaz is. Ne nézz rá, ne nevess a viccein, nézz át rajta, esetleg hangosan fecsegj a barátnőidnek arról, hogy mennyire taszít téged.Meg, ha meghallja, hogy mennyire nem találod vonzónak, ő meg teljesen ebben a tévhitben volt, lehet, hogy, nem leszáll, hanem egyenesen pofára esik a magas lóról, tehát hajrá! ;)
2016. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled. Ha olyan népszerű a lányok körében akkor nem fogja érdekelni h "mégegynek bejövök" (persze ez most nem igy van) szóval érted, legjobb ha ignorálod teljesen
2016. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. ☺ Akkor a dolgozat megoldásokat se mondom meg neki. 😃
2016. febr. 11. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Mondd meg neki, hogy ez sértő rád nézve, és hogy azért mondja, mert te tetszel neki.

Ha elkezd csúfolódni kifogásokat keresni, akkor mondd azt, hogy most is csak azért pattog, mert neked van igazad...

Ha tovább pattog nézz rá lenézően nevesd ki...

Csak magát szégyeníti le...

2016. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a francnak foglalkozol vele?

Jó hogy azt hiszi ha nevetsz a viccein.. megmondod neki a dolgozat megoldásokat? 😮

2016. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annak is megmondom, akit utálok. Nem csak neki.
2016. febr. 11. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

mindig nézz rá lenézően a viccein ne nevess inkább forgasd a szemeid és fordulj el bólogatva hogy "nem igaz"

ne beszélj vele ne foglalkozz vele... ha nem jön be neked semennyire biztosan könnyű dolgod van :)

am írták h pofára esne ez csak akkor igaz ha bejössz neki... ha nem érdekled őt akkor biztosan nem fogod tudni megsérteni az egóját.

2016. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!