Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagy a nézettsége és sokan...

Nagy a nézettsége és sokan imádják ezt a számot én viszont rühellem valamiért rohadtul nem tetszik ti hogy vagytok vele (cím lent)?

Figyelt kérdés
Gotye/Kimbra - Somebody That I Used To Know Legszívesebben eltörölném a földfelszínéről ezt a mocskot ti mit szerettek rajta ??
2012. jún. 22. 00:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
Pedig rohadt jó szám. Nyilván mi meg azokat a mocskokat nem szeretjük, amire te mondod, h zene, szóval....
2012. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mondok rá rosszat, de nekem se tetszik 1 kicsit se :S
2012. jún. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gusztustalan hányadék az a szám, a klipjét egyszer láttam és az is egy trágya. Ja, és nem David Guetta rajongó vagyok.
2012. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nagyon szeretem, talán attól jó, hogy egyedi hangzású, és kilóg a "trendi" sorból.
2012. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e..

Olyan érdekes.. nem mindennapi..

Nagy fantáziája volt annak, aki ezt kitalálta. Mármint a klippre gondolok.

A zene maga. Nincs vele semmi gond. Szerintem egész jó.


És hogy miért tetszik mindenkinek? Látod.. neked se tetszik.. meg még sok más embernek. Ez már nem mindenki...


Amúgy talán azért tetszik sokaknak, amiért nekem is. (:

15/L

2012. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

én nagyon szeretem személy szerint.(:

engem a dallama fogott meg igazán, nekem megnyugtató.(:

2012. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem is megnyugtató a dallama, a klip meg nagyon kreatív. szeretem én is ezt a számot, de azt is meg tudom érteni, aki nem szereti, hiszen (most már kevésbé ugyan, de) mondjuk egy hónapja tényleg még a csapból is ez folyt.
2012. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mi a kreatív??? az hogy egy pucér ember fél teste a videóban fel le megy???
2012. jún. 23. 00:06
 9/12 anonim válasza:
Te nem jó klippet néztél:P
2012. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de nem te kérdezted, hogy idézem: "ti hogy vagytok vele", "ti mit szerettek rajta ??" ?

akkor meg most minek vagy felháborodva, hogy leírtam NEKEM mi&miért tetszik ezzel a zenével kapcsolatban? ÉN felfogtam, hogy neked nem tetszik és az én válaszom sem volt túl bonyolult.

2012. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!