Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan Hvjam el randira egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Hvjam el randira egy fiút? 13/L

Figyelt kérdés
Régóta szeretem, már voltunk ketten focizni is és nálam is volt már. Sokszor beszélünk de max csak 3-4 mondatot mert nem egy osztályba járunk. És szerintetek mi lenne ideális randihelyszín? Fagyizás? Séta?
2016. máj. 4. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A fiúnak kell TÉGED elhívnia nem a lánynak!!
2016. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Negativumot mellőzzétek pls . Tudom hogy neki kéne lépnie de a mai társadalomban nem furcsa dolog ha egy lány hívja el a fiút randira.Vannak furább dolgok is az univerzumban , világegyetemben
2016. máj. 4. 19:08
 3/8 anonim válasza:
Menj vissza anyád hasába olyan picike vagy még ehhez. :/
2016. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jajj most nézem a kérdést :"D elrontottam 15 * bocsi :"D bambaság a felsőfokon :"D *-*
2016. máj. 4. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Hmm... Gondolom azt a bambaságot... Ha 15 vagy, akkor nagyon éretlen vagy még a korodhoz képest, úgyhogy maradjunk a 13-nál.

Egyébként nem gáz hogyha egy lány hív el egy fiút, csak a kedves első okosnak érezte magát. Egyébként nem tudom. Menjetek egy fagyizni, aztán egy parkba leülhettek beszélgetni :)

2016. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolso koszi. Egyebkent tenyleg 15 vagyok :]
2016. máj. 4. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát jó. :)
2016. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy jólenne találkozni kettesben.. a helyszínt meg megbeszélitek közösen
2016. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!