Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa helyzet, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa helyzet, nem tudom mi tévő legyek, sosem volt még ilyen, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nézek egy srácot youtubeon meg vineon,aki 18 éves és amerikai, ott is él. Valamiért mindig ő jár a fejemben és az róla készült képeket és videókat nézegetem. Úgy érzem ő számomra a tökéletes srác és imádoom!! Fogalmam sincs mit kéne kezdenem ezzel a helyzettel valaki segítsen gyorsan mert beleőrülök😩

16/L


2016. ápr. 29. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy nincs esélyed. Tudom, szörnyű kimondani de vannak bizonyos korlátok amiket csak masszív mennyiségű pénz befektetésével és rohadt nagy mázlival lehet átmászni.


Ami segíthet, hogy ne érezd magad rosszul azért mert nem lehet a tied, hogy szimplán nem nézed a videóit. Ha sokáig nem látod a "szerelmedet" akkor egy idő után elmúlik az érzés is.

2016. ápr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, ugyanennyi évesen, nekem elmúlt.

Szerintem idővel neked is elfog. :)

19/L

2016. ápr. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!