Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem, olyan furcsa ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem, olyan furcsa ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 3 éve ismerek(és kB annyi ideje be is jön) de csak nyár elején kezdtünk beszélgetni egy kicsit ittas buli után. Akkor bevallottam neki az érzéseimet, és kB azóta beszélünk facen. Nekem így kicsit furcsa, hogy ő tudja hogy nekem nagyon bejön és még így is tök normális velem, vagy nemtudom. (amúgy általában mindig ő ír rám)Nem volt még barátom és nagyon furcsa ez a helyzet. 17/L
2015. aug. 26. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, lehet hogy neki az kell, hogy kicsit jobban megismerjen. Viszont ő nyit, ami jó jel. Beszélgessetek sokat és majd elválik a dolog:)
2015. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. aug. 26. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, ez csakis jó jel lehet,hiszen ha tudja mit érzel iránta és így is folytatja a beszélgetést, ráadásul ô a kezdeményezôbb (beszépgetés terén) akkor ez azt mutatja, hogy nyitottan áll feléd.

Mert szerintem ha nem tetszenél neki, vagy ilyesmi, akkor lehet inkább megrettent volna tôled és kétlem, hogy ezekután szívesen beszélne veled a félreértések elkerülésének érdekében.

Szerintem jó úton haladtok, beszélgessetek csak. Az meg hogy nem volt még barátod, ne legyen hátráltató. Valószínûleg ezért is furcsa számodra a helyzet, mert tök új a szituáció. c:

2015. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!