Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszavegyek? Változzak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavegyek? Változzak? Fiú-lány barátság + a barátom

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok aki inkább fiukkal barátkozik, mint lányokkal. Most vagyok kilencedikes és egy sráccal az osztályomból nagyon jóba lettem (úgymond a barátság legfelsőbb határait feszegetjük). De én nem érzek iránta semmi olyat csak egyszerűen nagyon megszerettem. Ezt a barátságot úgy képzeljétek el hogy egész nap együtt vagyunk, naponta úgy kétszer-háromszor megölelem, ha betegeskedek vagy álmos vagyok a vállára hajtom a fejem, a buszon úgy 20 cm távolság van köztünk, ha kanyarog a busz ráesek, ilyenek...A barátommal 1,5 éve vagyok együtt és mindennél jobban szeretem. Féltékeny is(bár nem csodálom). De ilyen voltam amikor megismert is. Szerintetek rosszul viselkedek, vissza kéne vennem??

2016. ápr. 29. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez túl sok lenne ha barátod lennék.

15F

2016. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Qrvas
2016. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy bírja ezt a barátod másfél éve?

Igen, vissza kéne venned. De ez a problémát nem fogja megoldani, mivel ha visszaveszel, akkor csak elfolytod a dolgokat,de ugyanúgy megcsinálnád. Ezzel azt akarom mondani,hogy hiába folytod el, ha a szándék sajnos ott van benned. Annak nem kellene ott lenni, de ezzel nem lehet mit tenni.

2016. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen.. tudom hogy nem így kéne viselkednem, nem tudom mi van velem, azt mondtam hogy inkább fiúkkal vagyok jóba, de így még egy sráccal se viselkedtem. nem tudom vele olyan különleges a kapcsolatom.
2016. ápr. 29. 23:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Lányokkal miért nem jössz ki jól?
2016. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A 90%-a beképzelt, aki attól lesz menő hogy péntek este bemegy a városba ronggyá issza magát meg elszív egy doboz cigit hétfőn meg híreszteli milyen királygyerek volt. köszi de az ilyenekből nem kérek.. ezért vannak srácbarátaim. sokkal jobban megértenek mint a lányok
2016. ápr. 29. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:
mindkettő a barátod, hol a gond? ;o
2016. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ohh persze 😂 na nem nem lesz ket pasim.. nem de tenyleg.. szeretem a baratom egyszeruen csak tu jobba lettem ezzel a sraccal
2016. máj. 1. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Drágaságom, magyarul beszélj. :D Hagyni kéne ezt az elmebeteg amcsis "barát" meg "barátnő" baromságot. ;)
2016. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Thomika20 ***** válasza:

Tudod a fiúk nem szeretik azt ha lány létedre, főleg, hogy a pasid is, fiúkkal barátkozol. Persze, oké, ott van a dolog, hogy bízni a másikban meg stb.

De azzal, hogy más fiúkkal lógsz, másokkal beszélgetsz, elég nagy a valószínűsége, hogy idő nap előtt belezúgsz a haverodba. Mert hogy ő mennyire jó, meg stb.

2016. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!