Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről? Mit tennétek a helyemben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megtetszett nekem egy lány, akivel nagyon jóban lettem. Két haverom tudott arról, hogy én azért többet szeretnék egyszerű barátságnál és az egyik folyton szídta nekem a csajt és azt hajtogatta, hogy hagyjam és ne hajtsak rá mert hülye meg ilyenek.

Ezután egy hatalmas kavarás miatt a csaj nem állt szóba velem, csak egy másfél hete beszélünk megint, de most már csak barátként gondolok rá.

Az a gyerek, aki régen osztotta, most amikor a csajjal ülünk a vonaton, konkrétan úgy viselkedik velem, mintha ott se lennék, annyira el van foglalva a csajjal.

Ma a csaj húga megkérdezte tőlünk, hogy mi amúgx legjobb barátok vagyunk-e?

Ő így elkezdte mondani, hogy hát persze meg ilyenek....

Csak nekem vannak olyan elveim, hogy ha a legjobb barátomról tudom, hogy szerelmes/szerelmes volt egy csajba, akkor nem hajtok rá? Főleg úgy, hogy ha én nem vagyok, akkor ő nem ment volna oda soha a csajhoz... az az érzésem, hogy hátba támad és utána még fel is mászik a hátamon, hogyő jöjjön össze a csajjal.

Szerintem azért a barátok nem tesznek ilyet. Vagy legalábbis megkérdezem, hogy zavarja-e az illetőt...

Szerintetek igazam van, vagy túlreagálom?



2016. ápr. 11. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egyértelmü, itt az idő hogy te köpj a levesébe.
2016. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
huh,teljes mértékben igazad van. hol vannak azok a szapulások, amiket még akkor mondott, amikor neked tetszett? ez a lánynak nem tűnt fel?
2016. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz nem volt pofája, hogy a lánynak mondja a dolgokat, csak a háta mögött nekem, meg egy másik haveromnak...
2016. ápr. 11. 20:20
 4/8 Anyád Gibbonja :D válasza:
Nekem is van egy ilyen barátom. Mondjuk ő nem szidta, csak simán ráment a csajra egy olyan buliban, ahol én nem voltam ott, úgy hogy neki volt barátnője. Szerintem vannak ilyen emberek, nem igen érdemes foglalkozni velük, nekem azóta a srác ugyanúgy jó barátom. Én a helyedbe nem igen adnám ezt vissza, max elmondanám a csajnak, hogy mégis mi történt.
2016. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem visszaadni akarom, csak egyszerűen ezek után nem tudok úgy nézni a gyerekre, mintha barátok lennénk...:/
2016. ápr. 12. 05:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként mondom, hogy nem reagálod túl, teljes mértékben igazad van. Ha egy srác tetszik a barátnőmnek, akkor ő számomra tabu, és ha nekem tetszik, akkor a barátnőm számára tabu. Szerintem ez így normális. Főleg, ha legjobb barátok vagytok. Viszont egyetértek az előttem szólókkal, nem érdemes neked is bekavarni, azzal csak ugyanarra a szintre süllyednél le te is. És szerintem a barátod, amikor szidta a csajt, már akkor is azért tette, hogy téged elválasszon tőle, mert neki is bejött a csaj. És ez elég nagy szemétség. Nem tudom, mennyire szoros a barátságotok, de mindenképpen beszéljétek meg, hogy ez nem így működik.
2016. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hasonló szitu velem is volt. Volt egy jó barátom, akiben megbíztam, ezért elhívtam azt a lányt, aki tetszett nekem és ezt a haveromat is elhívtam. Elkezdett nyomulni rá, pedig tudta, hogy tetszik nekem a csaj. Aztán ezt nyíltan, előttem csinálta. És nem is egyszer. Majd még azt mondta, hogy én reagáltam túl a dolgokat. Mondtam is neki, hogy többet nem kérek az ő "barátságából". Ennek már 2 éve, azóta egy párszor láttam a srácot, de csak távolról. Örülhet neki, hogy anno nem vertem be a képét, mert legalább ennyi tartásom van még.
2016. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj de buta vagy! Nem tűnt fel, hogy csak azért szapulja a lányt, hogy elvegye a kedved tőle, és félreállítson az útból, mint konkurenst? Nekem már a 2. mondatodból egyértelmű volt :D
2016. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!