Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek erről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek erről a lányról? Tetszene nektek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen kérdés van, de le akarok vonni egy átlagot.

A lány szereti a rockot, metált, de pár "csajosabb" zenét is meghallgat. Szereti a művészeteket, főleg a rajzolást, írást, ezeket ő maga is szívesen csinálja. Nem a sportok embere, de rendszeresen végez testmozgást. Nem kövér, de nem is a sovány, van rajta felesleg, de még egyáltalán nem tenném bele a duci kategóriába. Visszahúzódó, nem szeret bulizni, évente ha 2-szer 3-szor elmegy, így nincs is olyan sok barátja, de akik vannak neki, azokat nagyon szereti. Belsőleg szeret viccelődni, de a komoly dolgokban, tanácsadásban is otthon van, rendelkezik alapvető intelligenciával. Ami rossz tulajdonság, az az hogy nincs önbizalma, makacs, néha mond olyan dolgokat amiket nem kéne, amit utána hamar meg is bán. Külseje átlagos, hosszú, egyenes, barna haj, barna szem. 16 éves.



2016. ápr. 10. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be az biztos
2016. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok ilyen kérdés van, és már marha unalmasak. Főleg az unalmas, hogy nem értik meg, egy leírás alapján nem lehet erre a kérdésre válaszolni. Aki igent vagy nemet mond, az nem rólad mond véleményt, hanem arról, ahogy az írásod alapján elképzel, ami jó eséllyel köszönő viszonyban sincsenek egymással.
2016. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök átlag vagy a leírtak alapján szóval lehet hogy igen, lehet hogy nem, ezt így nehéz megmondani :D
2016. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sok ismerősöm van akinek hasonló az esete. Az, hogy szereti a rock zenét semmiféle problémát nem jelent, egészen addig, ha nem öltözködsz úgy, tehát a nőiességedet megtartod. Nekem egyedül veled szembe az lenne a bökkenő, hogy visszahúzódó vagy, illetve nincs önbizalmad. De ebbe a korban ez még teljesen normális egyébként, majd idővel megjön az önbizalom és vele együtt a visszahúzódás is háttérbe szorul.
2016. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ne érts félre, nem arra vagyok kíváncsi, hogy magáról a lányról mi lenne a véleményed, hanem hogy az ilyen típusú lányok tetszenek-e másoknak/többen vannak-e akiknek igen, és akiknek nem. Rengeteg ilyet ismerek, ezért tettem fel a kérdést, nem személyes.:)
2016. ápr. 10. 20:04
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
biztos hogy nem tuti utalnam a csajt majdnem a legrosszabb tulajdonsagokkal rendeklezik az en szemleletem szerint ha meg bulizni és inna is és cigizne is vissza kene fogni hogy ne küldjem el melegebb eghajlatra...
2016. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem cuki! Főleg a zenei ízlése. \m/
2016. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát nekem nemjönnek be az ijen rocker típusú csajok.....
2016. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hangzik egy rossznak!
2016. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Firedoom ***** válasza:
Nekem tetszenek. Kar hogy a környezetemben nincsenek ilyen lányok (vagy nem tudok rola...)
2016. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!