Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,van egy 15 éves roma lány a sulinkba.Nem az a buta aki bukásra ál,meg drogos társaságba tartozik,tehát rendes.A szüleit sajnos nem ismerem.Sokat beszélünk,és kedvelem,szépnek is tartom.Ő is helyesnek tart meg minden. De nem merek belemenni a kapcsolatba,mert apám kitagadna. Lány unokatesóm,apám keresztlánya 1 évig volt kapcsolatba 1 roma fiúval. És apám már nem is köszön neki emiatt,kb azt se engedi hogy eljöjjön hozzánk.Most mit csináljak?
2016. febr. 19. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
igazából semmi...
2016. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia irj segitek :)
2016. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb meg kéne tudni, hogy milyenek a szülei :) Ha velük sincsen semmi baj, akkor nem hiszem, hogy bárki is ellenezné a dolgot. Bár ha apád az után is kitagadna, hogy tudná, hogy ők rendes emberek, akkor apád egy barom.


Mondjuk igazából valamilyen szinten meglehet érteni azokat a szülőket, akik ezt ellenzik, mert náluk ugyebár elég hamar teherbe esnek a lányok, aztán nyilván nem örülne, hogyha 17-18-19 évesen apa lennél, bármilyen fizetés, munka nélkül. Senki sem járna jól.


Meg persze vannak, akik annyira felsőbbrendűnek hiszik magukat, hogy bűnnek tartanák, hogyha a génjeik náluk "alsóbbrendűek" génjeivel keverednének. Azért tettem idézőjelbe, mert szerintem csak rendes és nem rendes emberek vannak. Szerintem ezen a kategórián belül mindenki egyenlő, de ez az én egyéni véleményem. Sokan ezt nem így gondolják, ezért sem örülnének, ha a fiúk roma lánnyal jönne össze. Ebből most biztos úgy tűnik, mintha már apa lennék, de nem vagyok az :D Csak leírtam a véleményemet, remélem hasznos lesz.

2016. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nekem egy fél ci gány csaj jön be :$ énis 17 lecek
2016. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne ne ne ne ne
2016. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!