Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mt tegyek? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mt tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

A suli folyton piszkál egy gyerek mert kicsit husibb vagyok. Ma folyton beszologatott meg dobált a nap végére egyszer úgy meg dobott hogy a szememhez ért és akkor be mentem a wc-be és elkezdtem sírni mert már nem bírtam tovább. Szerintetek szóljak a tanárnak vagy mit tegyek?



Meg ennél az esetnél van egy legjobb barátnőm de ő oda se jött meg vígaztalni. És egy lány akivel régebben jóba voltam de össze veztünk ő meg odsa jött meg kérdezni mi a baj. Szerintetek kivel kéne barátkoznom?


2016. ápr. 26. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
A nyelvtankönyveddel.
2016. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem azzal a te "legjobb barátnőddel".Na itt válik el a szar a víztől mikor nem segít a bajban mikor nincs ott melletted.Ez a fentebb említett gyerek meg.. hát mit ne mondjak undorító.Ha valakinek eddig terjed el a gondolkodása akkor menjen ássa el magát.Akár szólhat tanárnak is.. igazából teljesen mindegy.Lehet leállítja a tanár lehet nem.


Neked kell megtanulnod az ilyen mondatokat leszarni.Meg se halld.Ne érdekeljen és ne sírj egy másik ember véleménye miatt.Főleg egy ilyen ember véleménye miatt ne..Ha tényleg ilyen az az ember akit leírtál fent hogy azért piszkál mert neki nem tetszel akkor zárd ki a világodból.. mintha ott se lenne.Szard le magasról.

2016. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!