Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha megcsókolt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha megcsókolt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit látásból ismerem és hát ma reggél véletlenül összütköztünk és bocsánatott kért és megcsókolt. Nem tudom most ez jelent valamit? Mert van barátnője

Mit csináljak ?



2016. ápr. 24. 22:14
1 2
 1/11 heyitsadrii ***** válasza:
86%

Hát nekem ez kicsit furának tűnik.

A bocsánatkérés után rögtön megcsókolt,csak úgy random?

A másik meg,hogy csak látásból ismer téged és megcsókol.Azért ehhez ismernetek kéne egymást,én úgy gondolom.😁

2016. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugy megcsokolt? fogta magat es "jaj bocs hogy neked mentem ezer megcsokollak ?" en kb akkora pofont adtam volna neki hogy nem engem hanem a foldet csokolgatna..
2016. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Lőd pofán hideg vizzel
2016. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát ja csak úgy megcsókolt random mert bocsánatot kért és közelebb jött megkérdezte hogy segíthet-e és mondtam nem köszi és megcsókolt

Facebookon néha szoktam vele beszélni de nagyon néha ezt onnan tudom hogy a barátnőm ismerőse a fiú így tudtam meg a facebookját

Nem vertem meg de azért lesokkoltam hogy megcsókolt

2016. ápr. 24. 22:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit csináljak ha most lelkiismeretem van mert tudom hogy van barátnője és megcsókolt. Tudom hogy ő csinálta ezt az egészet de akkor is lelkiismeret furdalásom van
2016. ápr. 24. 22:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak kérdezd meg tőle,hogy miért csókolt meg,hogy akar tőled valamit,vagy miért csinálta
2016. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok,ne legyen miatta lelkiismeretfurdalásod,ő csókolt meg téged,nem te őt
2016. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ő csókolt meg de szarul esik
2016. ápr. 24. 23:12
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor előszőr tisztázd vele a dolgokat és aztán megnyugszol
2016. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nagy arc lehet. :)
2016. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!