Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Álmomban megcsókolt az expasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban megcsókolt az expasim, mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt álmodtam, hogy megcsókol az expasim, akivel kb. 1 éve jártunk,(nem volt valami hosszúkapcsolat, nem nagyon működött) de nem haragban váltunk el, még mindig nagyon jó barátok vagyunk. Azt furcsálltam ebben az álomban, hogy még nem csókolóztam senkivel (abszolút senkivel, a maximum az a szájra puszi volt). 14/L

2016. ápr. 10. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

úristen hányszor találkoztam már álmomban a volt barátnőmmel 😂

amúgy azt jelenti hogy hiányzik, vagy ha nem is ő, akkor valaki mellőled, na meg a csók

(legalábbis gondolom, én szerintem ezért álmodok gyakran vele)

2016. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell álomfejtési szakdiploma: Nem vagy még túl rajta. Jár rajta az eszed - nem felejtetted még el, meg még csók is, hm. Nappal az ember elnyomja magában tudatosan, mit is akar, de éjjel a fantáziálgatás szabadon szárnyal. Ami már VALÓBAN nem foglalkoztatja az embert, az egyszerűen nem jelenik meg az álmában. Gondolom, "karbon féktárcsákkal" se szoktál álmodni, ugyebár.
2016. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!