Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól sejtem, hogy nem akar már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy nem akar már semmit? Tegnap vele aludtam, és megcsókolt.

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, tegnap végre elértem hogy nála filmezzünk. Semmi nem volt, csak megölelt és megcsókolt. Ma meg abszolút nem keresett, Facebookon sem ír vissza. Szerintetek akkor ez így Ennyi? Nemsokára arrafele leszek ahol lakik. Mi legyen? Keressem, vagy hagyjam a francba és foglalkozzak más sráccal?


20L 19F



2015. jún. 30. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
csak azért mert ma még semmit nem írt elfelejtenéd? Gondold bele magad az ő helyzetébe. (mondjuk ez nehéz lesz mert a nőket nem lehet megérteni, csak más nők értik meg, azok meg utálják egymást) szóval gondold bele magad a helyzetébe, ha sokszor írsz egy lánynak aki semmilyen jelet nem ad, akkor azt fogja hinni hogy ,, hmm mindig én írok neki, lehet nem is kellek neki" vagy ,, hmm mindig én írok neki. lehet azt hiszi hogy gáz vagyok ezért inkább nem írok." . Ha meg nem adsz semmilyen jelet, akkor szépen el fog hagyni. És te miért nem írtál neki? 1 nap kihagyás amúgyis semmi
2015. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És reggel mikor mindketten melóba indultunk, akkor én mentem oda hozzá adni egy szájrapuszit. Ilyenkor mi van?!
2015. jún. 30. 20:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Küldtem neki 20 visszahívót h észrevegye h írtam neki. El sem olvasta. Azt is ígérte h majd hív.
2015. jún. 30. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
ha azt ígérte, akkor majd hívni fog
2015. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor szerintem már nem. Na mindegy nem foglalkozok ezzel
2015. jún. 30. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
elég baj az, gondolj bele még hozzá kell szoknia ehhez
2015. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!