Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki hülyének néz, amiért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki hülyének néz, amiért még mindig szűz vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nem vagyok csúnya, talán ezért is van mindenki meglepve, amikor rákérdeznek, és megmondom, hogy igen, még szűz vagyok. A legtöbb korombeli lány és fiú is már túl van a dolgon, és amíg nem kezdtek el hülyén nézni rám emiatt, nem is zavart, hogy én még nem. Most azonban már elég kényelmetlenül érzem magam, tényleg nem szeretnék örökké szűz maradni. De mindig úgy gondoltam, hogy olyannal szeretném az elsőt, akit nagyon szeretek, és ő is engem. Lehetőségem már több is lett volna, mert voltak barátaim, de fiatalnak éreztem magam hozzá (15, illetve 16 éves voltam).

Mostanában azt érzem, hogy nem lesz még egy olyan barátom, mint az első, akit viszont tényleg nagyon szerettem. Csak olyan fiúk kezdeményeznek, akik semmilyen szempontból sem tetszenek.. lehet, hogy már senkit sem fogok úgy szeretni, mint az exemet? Vagy hülyeség az egész, és úgysem úgy fog alakulni, ahogy szeretném, és csak legyek túl rajta? De az annyira szomorú lenne, én szerelmes szeretnék lenni az elsőnél.:( Ugye leszek még az?

Most őszintén, szerintetek normális, hogy ennyi idősen szűz vagyok, vagy ez a közösség gáz, amiben vagyok? Mert annyira ez a téma mostanában, és olyan kényelmetlenül érzem magam.


2016. ápr. 24. 19:00
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én is így érzek
2020. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!