Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki hülyének néz, amiért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki hülyének néz, amiért még mindig szűz vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nem vagyok csúnya, talán ezért is van mindenki meglepve, amikor rákérdeznek, és megmondom, hogy igen, még szűz vagyok. A legtöbb korombeli lány és fiú is már túl van a dolgon, és amíg nem kezdtek el hülyén nézni rám emiatt, nem is zavart, hogy én még nem. Most azonban már elég kényelmetlenül érzem magam, tényleg nem szeretnék örökké szűz maradni. De mindig úgy gondoltam, hogy olyannal szeretném az elsőt, akit nagyon szeretek, és ő is engem. Lehetőségem már több is lett volna, mert voltak barátaim, de fiatalnak éreztem magam hozzá (15, illetve 16 éves voltam).

Mostanában azt érzem, hogy nem lesz még egy olyan barátom, mint az első, akit viszont tényleg nagyon szerettem. Csak olyan fiúk kezdeményeznek, akik semmilyen szempontból sem tetszenek.. lehet, hogy már senkit sem fogok úgy szeretni, mint az exemet? Vagy hülyeség az egész, és úgysem úgy fog alakulni, ahogy szeretném, és csak legyek túl rajta? De az annyira szomorú lenne, én szerelmes szeretnék lenni az elsőnél.:( Ugye leszek még az?

Most őszintén, szerintetek normális, hogy ennyi idősen szűz vagyok, vagy ez a közösség gáz, amiben vagyok? Mert annyira ez a téma mostanában, és olyan kényelmetlenül érzem magam.


2016. ápr. 24. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Téged ez miért érdekel? Miért mások érdekelnek?
2016. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A közösség gáz.

Amúgy pedig mi közük van hozzá?

Miért válaszoltál a kérdésre?

2016. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

van 1 lány osztálytársam aki szép azis szűz, énis szűz vagyok te is szűz vagy, nem vagy egyedül ne sírj:'D

17/f

2016. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan barátnőm aki lassan 18 és nem is csókolózott még :) meg olyan aki 17 és ő se. Nem gáz. Ne muszájból szexelj. Én mindig azt képzeltem olyannal lesz az első akit szeretek és egy barátommal volt. Vagyis barátság extrákkal van köztünk :D
2016. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Szerintem ne érezd magad kellemetlenül ezért. Éld úgy az életed, ahogy neked tetszik, ne úgy ahogy mások elvárják. Tudom, ez olyan közhely, de annyira megkönnyíti az ember életét. Ha szerelmes szeretnél lenni az elsőbe, akkor várj még ennyire egyszerű. Rengeteg férfi van még szabadon a világban, ne aggódj neked is jut még.


Én 19 voltam az első párkapcsolatomnál. Megérte várni.

2016. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem , minek kell azt elmondani. Főleg meg dicsekedni nem kellene vele.
2016. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Inkább az a gáz hogy azt hiszed ez baj. Nem azért kell bármit is csinálni mert mások szerint jó vagy menő. Akkor kell amikor felkészültnek érzed magad hozzá és tényleg szereted az illetőt. Szard le mások véleményét. Amúgy meg ez a közösség a rossz, mert már kb alig látni 13 évest aki még szűz lenne. És ez szerintem elég sajnálatos dolog. Mondjuk mondom én aki 17 éves vagyok(L) és nem is csókolóztam még, mert nem volt olyan illető akivel szívesen meg is tettem volna. És ez nekem így megfelel. Szoval ne muszájból csinálj semmit :)
2016. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 19 leszek és még komoly kapcsolatom sem volt. Nem kell követni más marhaságát ahogy érzed és jónak látod és egyéni döntés nem xy osztálytársadé. Ha ez "gáz" akkor amikor egy 12-13 elveszíti egy sráccal az nem gáz? Ne érdekeljen mások véleménye én is kaptam ezért kritikát meg nevettek már ki de soha nem gondoltam hogy ez gáz volna inkább ők voltak azok...

Gondolom az első srácot nagyon megkedvelted de még fiatal vagy 17 éves vagy ki tudja még mi lesz?

2016. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes lánynak tűnsz. Meg kell várnod az igazit! :)
2016. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével és ha kérdik mond h SKH.
2016. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!