Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti megismernétek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megismernétek vagy esetleg összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Igen..tudom,hogy száz meg száz ilyen kérdés van de egyszerűen nem érdeklem a lányokat,vagy lehet érdeklem,csak én nem veszem észre és ez fusztrál egy kicsit.

178cm magas,zöld szem,barna haj,nem vagyok izmos,inkább soványabb de sportolok rendszeresen,szívesen kipróbálok új dolgokat is,ha kell,leginkább Rock zenét hallgatok.


Jó tulajdonságok:(Szerintem):Segítek ahol tudok,rendes vagyok majdnem mindenkihez,van humorom,szeretem befejezni azt amibe belevágok,szeretem az állatokat,nem tűröm,ha valaki szavakkal kínoz egy másik embert.


Rossz tulajdonságaim:Türelmetlen vagyok,nem szeretek magamról képeket csinálni és egyszerűen irritál,ha látom magam egy képen amit a tudtom nélkül csináltak rólam..eléggé önbizalomhiányos vagyok(ennek oka van),hétvégén sajnos képes vagyok 3 órát a gép előtt ülni és külömbféle játékokkal elütni az időt..keveset beszélek..de ha megjön a kedvem,akkor beszélek rendesen..kb ennyi de szerintem még akad(de nem kiábrándító dolgok(szerintem)

Nem vagyok megelégedve soha a sportban nyújtott teljesítményemmel és mindig többet és jobban szeretnék csinálni,arcra nem vagyok egy Adonisz..nem vagyok Páva gyerek és soha nem is akarok az lenni.Ja és 15 éves vagyok Októberben leszek 16.Elsősorban lányok válaszát szeretném kérni természetesen,jöhet hideg meleg,elviselem.Köszönöm annak,aki elolvasta.Ha valakinek van valami kérdése nyugodtan kérdezze meg privátban.



2016. ápr. 24. 15:50
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Te mi pont ugyan olyanok vagyunk. Kb én is ezeket csinálom, nekem sincs önbizalmam, szeretem az állatokat minden azonos bennünk. Még a rosszak is!

Én pont ilyen pasiról álmodom!

14 vagyok!

2016. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 30. 15:40
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.. Túl sok dologban hasonlítunk (főleg a negatívakban) szóval nem hiszem hogy jó hatással lennénk egymásra :D
2016. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!