Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti megismernétek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megismernétek vagy esetleg összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Igen..tudom,hogy száz meg száz ilyen kérdés van de egyszerűen nem érdeklem a lányokat,vagy lehet érdeklem,csak én nem veszem észre és ez fusztrál egy kicsit.

178cm magas,zöld szem,barna haj,nem vagyok izmos,inkább soványabb de sportolok rendszeresen,szívesen kipróbálok új dolgokat is,ha kell,leginkább Rock zenét hallgatok.


Jó tulajdonságok:(Szerintem):Segítek ahol tudok,rendes vagyok majdnem mindenkihez,van humorom,szeretem befejezni azt amibe belevágok,szeretem az állatokat,nem tűröm,ha valaki szavakkal kínoz egy másik embert.


Rossz tulajdonságaim:Türelmetlen vagyok,nem szeretek magamról képeket csinálni és egyszerűen irritál,ha látom magam egy képen amit a tudtom nélkül csináltak rólam..eléggé önbizalomhiányos vagyok(ennek oka van),hétvégén sajnos képes vagyok 3 órát a gép előtt ülni és külömbféle játékokkal elütni az időt..keveset beszélek..de ha megjön a kedvem,akkor beszélek rendesen..kb ennyi de szerintem még akad(de nem kiábrándító dolgok(szerintem)

Nem vagyok megelégedve soha a sportban nyújtott teljesítményemmel és mindig többet és jobban szeretnék csinálni,arcra nem vagyok egy Adonisz..nem vagyok Páva gyerek és soha nem is akarok az lenni.Ja és 15 éves vagyok Októberben leszek 16.Elsősorban lányok válaszát szeretném kérni természetesen,jöhet hideg meleg,elviselem.Köszönöm annak,aki elolvasta.Ha valakinek van valami kérdése nyugodtan kérdezze meg privátban.



2016. ápr. 24. 15:50
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy hasonlítunk :) És sajnálom,hogy mar nem jarhatsz futni :/ 10-es..leírom neked privátba,hogy miért vagyok önbizalon hiányos,ha nem gond :)
2016. ápr. 24. 17:00
 12/23 anonim ***** válasza:

Ezeket a kritériumokat ki fogod nőni majd, hidd el. :) (Persze bizonyos értelemben)

Van egy osztálytársam, idén lesz 20 (nyugi nem bukott meg :D), ugye 1 évvel idősebb nálam, nekem az első kapcsolatnak nevezhető dolog 16 éves koromban volt, ugye neki nem volt senkije, de neki kritérium volt, hogy a srác vagy vele egyidős vagy 1 évvel idősebb legyen, én anno az 5 évet is sokalltam. Korra nagyon ne alapozz, persze tizenéves korban jobb, ha hozzád közelít. Rock/ metal zenéről pedig annyit, hogy 11.-ig 1-2 csaj szállingózott a folyosón, idén teli van "rocker" lányokkal a suli, már lassan nem merek bejárni bandás pólókba, mert már én szégyellem magam, mert divatból csinálják ugyanis.... Ezekkel vigyázz :D Egyébként 15 évesen ne aggódj, változol még bőven, ahogy nősz majd, úgy fogsz rájönni, hogy a világ nagy meg stb...stb. Tényleg több kérdést láttam már 14-16 évesektől, hogy mi lesz velük, nem talál rájuk a szerelem, erre annyit, hogy kb 70-80 évig még simán van rá idő :D Nem tudom miket hallgatsz, de ha van rá módod látogass el koncertekre, ott is lehet ismerkedni, csak ne adj rá már másnap gyűrűt :'D ( volt ismerősöm aki megcsinálta....hát két hetet elpazaroltam az életemből, csak mert beszélgettem vele)

Fogytosokat kerüld, tiéd az élet a szemét emberekre meg tegyél jó magasról! :D

2016. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2016. ápr. 24. 18:24
 14/23 anonim válasza:

Szia! A belső tulajdonságaink nagyon hasonlítanak! :-) Ahogy olvastam a kérdésedet... Teljesen... én is nagyon szeretem a rockot, meg nem vagyok valami bátor másokkal szemben... de a többi is.

14/L

2016. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Szia!Örülök,hogy hasonlítunk :D
2016. ápr. 24. 19:46
 16/23 anonim válasza:
Igen😳 biztos aranyos lehetsz. Esetleg animét nézel?☺
2016. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,szoktam nézni..nemrég kezdtem el nézni a Bleach-t :)
2016. ápr. 25. 20:00
 18/23 anonim ***** válasza:

Én megismernélek.

Miért vagy önbizalomhiányos?

14/L

2016. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Fruzs33 ***** válasza:
Nekem nagyon bejösz,csak biztosan mivel megfelelő pasi vagy,messze lakhatsz :(
2016. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Fruzs33 ***** válasza:
egyébként én júniusban leszek 16,de sok minden stimmel
2016. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!