Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hét múlva ballag a suliból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hét múlva ballag a suliból, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki folyton bámul,és amióta észrevettem én is őt. Tudom, hogy külső alapján nem tudhatom, hogy ő majd biztos életem szerelme lesz, de meg szeretném ismerni. Biztos, hogy nagyon tetszem neki, mert volt már olyan is, hogy miközben engem nézett beszéltek hozzá, és nem fogta fel. Már kb. egy hónapja nézzük így egymást. Mit csináljak? Szeretnék szót váltani vele, mielőtt még elballag, de nem tudom hogyan szólítsam meg, vagy valami, mert ő mindig a barátaival van. (Jó nagy fiútársaság.) Konkrétan már azt hallottam, hogy mások azt mondják: szikrázik köztünk a levegő. Pedig még nem is beszéltünk. Facen bejelölt, és ennyi. Tudna valaki tanácsot adni? 16/L
2016. ápr. 22. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
suli után nem tudsz vele beszélni?
2016. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha máskor nem, írj rá facen :)
2016. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Siess. 14 nap nagyon kevés, úgyhogy hajrá.
2016. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írj rá, és akkor már tudni fogja, hogy bejössz neki.

Onnantól már az ő döntése, hogy el-e hív valahova, fel-e akar szedni.

Bár szerintem már most is tudja, elég töketlen fiú a leírás alapján...

2016. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!