Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem idén ballag, kiakadtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem idén ballag, kiakadtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bár 3 éve szakítottunk a volt barátommal, sosem tudtam teljesen elfelejteni őt - még úgy sem, hogy volt közben más. Szoktunk beszélgetni is elég sokat egyébként, és néha azt érzem, még van valami, de hát jelenleg van barátnője.. Igazából eddig is sejtettem, hogy érzek valamit iránta, de kb. 1 hete tudatosult bennem, hogy elmegy a suliból, és én többet nem látom. Eddig nem akartam felfogni, vagy inkább nem mertem belegondolni, de aztán az egyik barátnőm egy mondatával ráébresztett..Ez borzasztóan kikészített, nem akarom végleg elveszíteni.. és hát már biztos, hogy még mindig szeretem. Nem tudom, mi lesz velem szeptembertől, el sem tudom képzelni, hogy nem lesz ott.. Eddig (ha nem is beszélgettünk minden nap a suliban) naponta láttam, innentől kezdve meg talán soha többet.

Nem tudom, mit tegyek. Esélytelen a dolog, vagy valljam be neki? Sokat végül is már nem veszíthetek, de félek. Mit gondoltok? Ti mit reagálnátok, ha az exetek ennyi év után újra akarná kezdeni?

18/L 20/F


2016. ápr. 16. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig nem szép dolog belerondítani más kapcsolatába, akkor sem ha 1x együtt voltatok. Ha van valakije akkor feltehetőleg ez neki így jó, lépj túl a dolgon, 18 évesen még vagy milliószor fogsz túllépni ilyen dolgokon, nem ez lesz az első és utolsó.
2016. ápr. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem anno ez csak segített az elfelejtesben. szeptembertől tehermentesen mentem suliba és nagyon jól éreztem magam, nem nyomasztott többé. az idő , igaz , nehez kivárni de majd segít :)
2016. ápr. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szoktunk beszélgetni is elég sokat egyébként"

Minek? Ez volt kapcsolatot le kell zárni és nem kell beszélgetni. Látod, magadnak kerested, megszívtad.

2016. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!