Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Telsen kiakadtam csak én...

Telsen kiakadtam csak én láttom reménytelenek magamat?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam kórházba és senki se jött meglátogatni.

Nincs senki akiért élni lehetne.

Hobbimat nem tudom csinálni sérülés miat

Nincs senkim se.

Legszívesebben öngyilkos lennék



2016. márc. 9. 16:39
 1/5 anonim válasza:

Nonono. Én is voltam úgy, hogy nincs értelme az életnek, de ha nem próbálkozunk, akkor soha nem lesz mellettünk senki.

Írj rám, ha magányosan érzed magad.

14/f

2016. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stark2000 válasza:
Kicsit lehetnél részletesebb.. hány éves vagy? Családi állapotod milyen? Szüleid, nagyszüleid, rokonok? Egyébként kicsit rossz, hogy nem jöttek meglátogatni, bár nem tudom, hogy túl-e reagálod vagy nem, sajnos nem voltam ilyen helyzetben, de még kórházban sem.
2016. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ennyiért? hány éves vagy? van munkád? egyedül élsz s nem a szüleiddel? azon akadtál ki hogy az ismerősőd/családod közül nem jött el senki? vagy azért mert nem is ismersz senkit, más sem téged, egyedül élsz s a kórházban csak egyedül voltál? amúgy ezért kár pocsékolni a levegőt hogy ilyen hisztiket csinálj. ahelyett hogy hisztizel megpróbálhatnál valamicskét tenni a problémáiddal, nézd meg mi a probléma, gondolkodj el hogyan lehetne megoldani és kezdj neki megoldani... az élet nem móka és kacagás mint egyeseknek, neked pedig meg kell tanulnod ezt elfogadni. én úgy vagyok vele hogy aki velem nem foglalkozik, azzal én sem foglalkozok, aki jót tesz velem, azzal én is jót teszek. feltéve ha úgylátom hogy megérdemli. pl. egy olyannak aki azért kedveskedik hogy kihasználjon annak nem fogom viszonozni. ez a kezdőszint hogy senkit sem érdekel hogy élsz vagy halsz-e szokj hozzá ha pedig nem tudsz hozzászokni akkor keress olyanokat akikkel kölcsönösen törődtök egymással, értelmes barátok, esetleg egy barát/barátnő.
2016. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fiú/lány vagy?

Az élet nehéz én is tudom,nincs szinte senkim,a családi helyzetem szar,barát alig,már barátnőm sincs mégis valamit próbálok tenni hogy jó legyen,nem sok sikerrel ugyan de próbálkozok

2016. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Meghalni könnyű, élni nehéz."

Igen, ahogy az előző hozzászólók írták, nem írtál túl sok infot, így csak közhelyekkel tudunk szolgálni. Ismerkedj, gondolkozz el, hogy siklott ki a társasági életed, mi az, amin tudsz változtatni vagy változtatni kellene stb...

Most hogy a hobbidat nem tudod folytatni sérülés miatt, itt az ideje, hogy kimozdulj...Nem tudom, hogy a sérülés miatt kerültél-e kórházba, de lehet ez egy mérföld kő az életedben, fogd fel így, ne úgy, hogy nem látogatott meg senki, meg akarok halni stb...itt az ideje a változásnak.

2016. márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!