Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? 15/F

Figyelt kérdés
Az egyik 12 éves lány ismerősöm, aki itt lakik tőlem pár házra, ma rám írt, és mondta, hogy szeretne csinálni velem "1-2 dolgot", és hogy tudja, hogy most egyedül vagyok itthon, és átjönne.. Kérdeztem, hogy mit akar pontosabban, és azt mondta, hogy csókolóznánk, ölelgetnénk, és simogatnánk egymást, stb.. És mondta, hogy 10 perc múlva itt van.. Sosem akartam, és nem is akarok tőle semmit, de ahogy megírta ezeket, mintha nagyon vágynék rá, és izgulok is.. Azt nem kérdezte, hogy akarom-e, csak írta, hogy jön, és ahogy ismerem, tényleg rám is mászna simán, még ha ellenállnék is. Mit csináljak szerintetek? Most úgy érzem, nagyon akarom, de halványan azt is érzem, hogy nem.. Szerintetek mit csináljak?
2016. ápr. 20. 15:37
 1/6 anonim válasza:
Rázdd le, mielött a csaj olyan dolgot csinál, amit esetleg késöbb megbánsz.
2016. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Na megerőszakolt már a kiscsaj?
2016. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
😂
2016. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vad volt?
2016. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
RIP
2016. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jézusom, 12 évesen én mesét néztem, és tanultam.
2016. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!