Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, és miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, és miért van ez?

Figyelt kérdés
Az egyik 12 éves lány ismerősöm pár hete be vallotta, hogy szerelmes belém, és hogy járni akar velem. Nemet mondtam neki, mert nem akartam tőle sose semmit. Viszont azóta mindig a közelembe akar lenni, és mondja, hogy gondoljam át még, hogy akarok-e vele, mert nem bánnám meg, stb... Néha, ha mellettem ült, simogatott is egy kicsit.. Már egy pár hete csinálja ezeket, először nem ért semmit vele, de viszont ma mintha valahogy még is akarnám, de nagyon... Reggel meg kérdezte facebookon, hogy akarok-e már járni vele, és amikor kérdezte előtte, mindig nemet mondtam határozottan, de most azt írtam neki, hogy ma estig eldöntöm.. Úgy érzem most, hogy tényleg vágyom rá.. Mit tegyek? Miért van ez?
2016. ápr. 19. 16:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, 15/f vagyok
2016. ápr. 19. 16:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 12 eves lany meg nagyon eretlen.

Nem lehet tudni, hogy most beleszerettel ennyi kozelseg miatt vagy csak hirtelen fellangolt benned valami, ami kis ido utan elalszik.

Szerintem az a valasz, hogy estig atgondolod, nem volt jo dontes.

2016. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!