Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, már többször találkoztunk is, nagyon aranyos és figyelmes. Szinte mondhatni hogy a szívemhez nőt. Aztán egyszer elmondtam neki mindent ami nem túl jó fényt vett rám. Azt mondta hogy sok volt ez neki, de én képes vagyok megváltozni. Ezt meg is mondtam neki, de már a beszélgetésünk sem olyan mint volt. Nem akarok rányomulni, viszont fogalmam sincs mit csináljak.

2016. ápr. 2. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2016. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

En 18

Srac 22

2016. ápr. 2. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

* mitévő

* ...mondhatni, hogy a szívemhez nőtt.

* ...mindent, ami nem túl jó fényt vet rám.

* Azt mondta, hogy...

* ...fogalmam sincs, mit csináljak.

Szerintem tanulj meg helyesen írni.

2016. ápr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, mert nem raktam ki veszőt. Másrészt mielőtt elkezded piszkálni az embert bizonyosodj meg hogy szimplán nem akar helyesen írni vagy épp dixlesia-s. Én az utóbbihoz tartozom.
2016. ápr. 3. 05:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele. Úgy értem, hogy mond el neki, hogy komoly kapcsolatot akarsz, és képes vagy megváltozni, de ahhoz ő is kell. :)
2016. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem dixlesia, hanem diszlexia. Olvasási zavart jelent. Jelen esetben inkább diszgráfiáról van szó.

[link]

2016. ápr. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!