Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok , sajnos nem igen jártam sehova se bulizni. Egyszerűen utálok kimozdulni. Viszont fb-n ismerőseim ismerősei között találtam egy szép lány,t aki teljesen megfogott. Be merjem jelölni vagy mi tévő legyek? Illetve van instagramja is, be merjem ott követni? Vagy ti mit csinálnátok ha találnátok instán/fb-n egy szép lányt?
2016. márc. 10. 21:53
 1/1 anonim válasza:
Sajnos a mai világban ez elég kényes kérdés. Hiszen ha bejelölöd ismeretlenül, valószínűleg perverznek fog hinni, vagy egyből rávágja, hogy van barátja. Beszélj szerintem az ismerősöddel, akinél rátaláltál, és próbáld rábeszélni, hogy mutasson be neki :)
2016. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!