Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ebben az ügyben? Fiú-lány szerelem. Vagyis fiú szerelmes, lány nem :/

Figyelt kérdés

Noss, hol is kezdjem? Először inkább elmesélem a történetet, aztán pedig a többi kérdés a sztori után. Van egy lány (13 éves) és vagyok én (17 éves). Tudom, hogy a korkülönbség elég nagy, és tudom, hogy 14 év alatt büntetnek. Na de ez mindegy... Mikor először megláttam, egyből megtetszett. Nem hittem egészen addig a "szerelem első látás"-ba. Aztán megkerestem facebookon, és ráírtam, hogy "szia, mizujs?". Erre ő visszaírt, és tovább beszélgettünk. Így ment ez elég sokáig. Aztán kérdeztem tőle pár felnőtt kategóriájú kérdést. Ő pedig válaszolt rájuk. Aztán másnap végiggondoltam az egészet és bocsánatot kértem tőle, hogy olyanokról beszéltem vele. Furcsa módon, ő megértett, és azt mondta, hogy 17 évesen ő is biztos kíváncsi lenne. Ezután tovább beszélgettünk, de normálisan. Én pedig egyre jobban szerelmes lettem belé. Egyszer elhívtam sétálni, és ő el is jött velem. Noss egész séta alatt meg se tudtam szólalni. Szerencsére ő tudott beszélni, de én csak bólogattam, és néha visszakérdeztem. Az izgalommal dús séta után tovább beszélgettünk facebookon. Aztán bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé, de ezt is csak facebookon mertem. Mint kiderült, ő nem szerelmes belém. De én nem adtam fel, így tovább beszélgettünk, de a beszélgetések egyre furcsábbak lettek. Megváltozott, és volt olyan hogy csak 3-4 óra vagy akár 1-2 nap múlva válaszolt csak. Ezekre ő mindig kitalált v.mit hogy miért nem írt. (Tudom, nincs jogom kérdőre vonni, hogy miért nem beszél velem, de várjátok ki a végét). Aztán jött a karácsony, és én vettem neki egy könyvet (a kedvenc együtteséről szól: CoD- Kedves naplóm). Tudtam, hogy nagyon szereti őket, és kicsit kutakodtam, hogy meg van e neki avagy nincs. A könyvet megrendeltem, és még 3-4 napig hordtam a táskámban, mert nem mertem odaadni neki. Aztán beszéltem az egyik lány osztálytársammal, s ő "odarángatta elém" s a könyvet csak így mertem neki odaadni. Először nem akarta elfogadni de aztán meglátta a borítóját, és egyből meglepődött. Ezután megölelt és elfogadta a könyvet (Olyan puhán ölelt meg *--* nagyon jóó volt :) ) Aztán hazaértem és egyből láttam, hogy van egy üzenetem. Ő írt rám és még egyszer megköszönte a könyvet, és elmondtam, hogy ő nem szerelmes belém (ezt egy ilyen mini regénybe fogalmazta meg). Ez még szarabbul esett mint az első. Aztán próbáltam magam visszafogni, hogy ne beszélgessek vele, talán úgy könnyebb lesz, de nem bírtam ki. 2 nap után újra beszélgettem vele, és elmondtam neki, hogy tiltson le, ha zavarom, úgy jobb lesz neki is meg nekem is talán. Nem tiltott le, mert szeret velem beszélgetni, azt mondta. De aztán valami rosszat mégis mondtam, mert pár órára rá le is tiltott. Ezután beletörődtem, hogy végleg elveszítettem, és biztattam magam, hogy így jobb lesz mindenkinek. Aztán másnapra már le is vette a tiltást, és beszélgettem vele. Ezután végiggondoltam újra az egészet, hogy ő még csak 13 éves, biztosan fél meg minden s inkább nem írtam rá. Aztán egy hétre kiírt az orvos, mert lebetegedtem, és hétvégén ő írt rám, hogy "hogy vagy?"... Nagyon jól esett meg minden, de már kezdtem felejteni egy kicsit, s erre rám írt. Beszélgettem vele tovább, és a végén megint kezdett megváltozni. Tudtam, hogy nem fog visszaírni sokáig, ezért inkább elköszöntem tőle. De nem bírtam ki sokáig, másnap megint beszélgettünk sokat... Na de nem részletezem nagyon tovább, mert unalmas lesz. A lényeg az, hogy beszélgetünk most is, de nem sokat. Ám azt a kis szikrát mindig megkapom tőle, s én pedig teljesen lángra lobbanok tőle. Sokszor írt rám ő is, és sokszor küldött fényképet, de ezeket lehet csak én értettem félre. Vagy hát nem tudom, annyira megvagyok zavarodva. Ha nem írok neki akkor hiányzik (de volt olyan, hogyha sokáig nem beszéltünk akkor ő írt rám, vagy pedig kaptam egy "téves" üzenetet tőle... de a téves üzenet az nagyon sok), ha pedig írok neki, akkor lelép egy idő után, vagy nekiáll más fiúkról beszélni, de engem ez annyira rossz...

Mit csináljak? Hagyjam békén, vagy pedig harcoljak?

Gáz, ez a nagy korkülönbség? (Vagyis nem olyan nagy, csak a korosztály közti különbség a nagy)

Miért élünk olyan világba, ahol az interneten akarnak a mai fiatalok(köztük én is) mindent megcsinálni?



2016. febr. 23. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

"Mit csináljak? Hagyjam békén, vagy pedig harcoljak? "

Ez döntsd el te.De semmiképpen se nyomulj rá lehet csak idő kell neki.

De úgy semmiképpen se hagyd békén hogy totál ne beszélj vele mert azzal szerintem senkinek se lesz jobb.


"Gáz, ez a nagy korkülönbség?"

Ha mind a ketten bennevagytok a dologban tehát szerezitek egymást akkor nem.Csak -és itt megint kiemelném- hogy ne nyomulj rá.


"Miért élünk olyan világba, ahol az interneten akarnak a mai fiatalok(köztük én is) mindent megcsinálni?"

Nem..Legalábbis én nem így látom én inkább úgy hogy valójában csak olyan világban élünk ahol az emberek többsége fél.És valljuk be hogy interneten és nem szemtől szemben minden sokkal könnyebb.

2016. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Most veszem észre milyen jó kis szóismétlésem volt..xdd Bocsi.

2016. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszi, ment a zöld kéz^^
2016. febr. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!