Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi lenne a véleményetek erről? Örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Ha egy lány ,akinek tetszetek, éjfél után egy perccel kivánna boldog szülinapot? Ez aranyos dolog vagy gáznak tartanátok? :DD

2016. márc. 23. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
én azt szeretem, ha pont éjfélkor kívánnak :D az egy perccel éjfél után, az már túl későn van ;)
2016. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Személyesen? Biztos örülnék neki: nyugodtan nálam aludhatna! :D
2016. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
De csak egy kufirc utan
2016. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de velem egy csomószor megtörtént az évek során. A legjobb lány barátaim mindig így szokták.
2016. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos örülnék neki és az is biztos hogy elgondolkodnék rajta hogy vajon miért.:)
2016. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Gyerekes
2016. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wolf0101 ***** válasza:
En pont nemreg csinaltam ezt egy csajjal(baratilag).00:01-kor. Es csak azt mondtam neki hogy szerettem volna az elso lenni. Ha ezt csinalna velem valaki akkor szavakat se talalnek.
2016. márc. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy aranyos gesztus, és ki lehet vele mutatni a másiknak, hogy fontos számodra :)
2016. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!