Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti ennek örülnétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ennek örülnétek?

Figyelt kérdés
Össze vagy veszve a lánnyal de ő felköszönt a hamarosan esedékes születésnapotokon.És ír nektek egy cuki üzenetet,hogy mit és mennyit jelentesz neki távol laktok egymástól és ha kibékültök esetleg ezt a kis ajándék szöveget elmondaná a szemedbe és megcsókolna vagy esetleg csak pusztán megpuszilna.
2016. márc. 3. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én nem is tudom elmondani mennyire nagyon örülnék neki:)
2016. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés fiú van aki ennek nem örülne
2016. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Attól is függ, min vesztetek össze, meg attól is, mennyire békülékeny természetű a fiú. Vannak, akik könnyen fölmérgesednek, de egy jó szóval meg lehet békíteni őket. Mások meg direkt őrizgetik a sérelmüket és élvezik, ha utána a békülési gesztust gorombán elutasíthatják.

Személy szerint én mindig örülök a békességnek és utálok haragban lenni valakivel, így nagyon-nagyon örülnék egy ilyen kedves, békülékeny üzenetnek. (Habár rég nem vagyok tini, de akkor is ilyen voltam.)

2016. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

A fiúk nem így működnek.

Én lány vagyok de majdnem elhánytam magam ettől a mézes-mázas sz.rtól(már bocs)

Ha ennyire ki akarod békíteni ne ilyen nyálas izékkal menj oda.

Öltözz fel csinosan meg nah..

2016. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Őt legtöbbször ezek a nyálas aranyos gesztusok békítették ki.

Ő nem arra megy,hogy jaj milyen szépen csinosan fel vagy öltözve hanem ezeket a nyálas aranyos szívből jövő cuccokat szereti már volt időm kiismerni.

2016. márc. 3. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak fiúk akik pont hogy ennek örülnének. Én is sokkal jobban örülnék neki és jobban is tudnám értékelni mintha felöltözne csinosan és annyi..
2016. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mit csináljon azzal,hogy szépen csinosan vagyok felöltözve?Van egy sejtésem,hogy mire mondtad de ahogy ismerem ezt nem használná ki! És én se adnám oda magam neki tehát ennek semmi értelme inkább marad a cuki szöveg aminek legtöbbször örülni szokott.
2016. márc. 3. 14:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem,de miért kell általánosítani?

"Fiúk ti örülnétek ennek"?most komolyan nem tudod eldönteni mit írj neki?Sajnálom a fiút,de tényleg...itt nem a mi válaszunk a döntő,hanem a tied,gondolkodj már el egy kicsit,lassan már a fejem fáj,ha felnézek ide...akkora itt a tudatlanság...

2016. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát az én fejem is tud fájni Pár nyomorék kommentelőtől
2016. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minek a szoveg dugjatok egybol es kesz
2016. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!