Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti örülnétek ennek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek ennek? (lent)

Figyelt kérdés

A barátnőm anyja nem engedi,hogy együtt legyünk szilveszterkor.

Ezért arra gondoltam,hogy éjfél előtt pár perccel lemennék a barátnőmhöz,de úgy,hogy nem tud róla.

És kihívnám a házuk elé,hogy legalább vele lehessek egy 10-20 percet.

Ti örülnétek az ilyennek,vagy ez már sok?



2015. dec. 25. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki nagyon, aranyos. Csak elég kockázatos, nem hiszem, hogy összejönne :/ Ha meg nem jön össze, akkor az anyja még jobban eltilt tőle..
2015. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos :DDDD csak szánolj az anyós jelöltre is
2015. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tök jó, de szerintem a lány anyjának említsd meg hogy majd beugrassz egy fèl órára, nem ám szívinfarktust kap ott:D
2015. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jajj nagyon jó meglepetés lenne:)
2015. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is örülnék nagyon. :)
2015. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én örülnék,

De szerintem előbb kedveltesd meg magad az anyóssal mert csak úgy nincs az, hogy nem enged. ha bízni fog benned tényleg biztos megengedi. valamit csinálj ezügyben.

(az én anyum is ilyen volt, de a barátom valahogy megkedveltette magát és most lesz 1o hónapja, hogy együtt vagyunk)

ennyit tudok segíteni :)

2015. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó lesz, de tényleg szólj a szülőknek valahogy.Annó én is csináltam ilyeneket, eléggé tetszett annak akivel éppen voltam :)
2015. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedvel az anyós,vagy csak kedvelt..nem tudom.

Ezt az egészet úgy képzeljétek el,hogy már 2 éve együtt vagyunk,és tavaly szilveszterkor még vele is aludtam.

Most viszont valami baja lett velem,annak ellenére,hogy bármi olyat csináltam volna.

2015. dec. 26. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!