Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megcsinálni ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megcsinálni ezt a tervet?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy fiú a suliban aki elég szimpatikus. Mind a ketten 13 évesek vagyunk csak nem ugyanabba az osztályba járunk. Sokszor néz rám aranyosan és volt már olyan, hogy tesiórán mellém ült, mert együtt volt a tesióránk. Nem nagyon ismerjük egymást még soha nem beszélgettünk. Viszont én egy nagyon félős lány vagyok. És gondolkoztam, hogy úgy kerülhetnék közelebb hozzá és úgy tudnánk beszélgetni, hogy megtervezem egy "véletlen" fogytán, hogy egy terembe legyünk csak ketten. Ezt úgy csinálnám, hogy nekik egyik nap korrepetálásuk van és mi is bemennénk a barátnőmmel, mert be tudnánk menni. És mikor vége van akkor a barátnőm hamarabb kimegy a teremből és óvatosan bezárja kulcsra maga mögött az ajtót. És így csak ketten maradunk bent és nem tudjuk kinyitni az ajtót. Csak egy baj van a barátja. Hogy tudnám azt megcsinálni, hogy a barátja is hamarabb kimenjen a teremből? Szeretném, hogy jól sikerüljön a terv, úgyhogy ha valamit még tudnátok segíteni nagyon megköszönném!!!

2016. márc. 18. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

B#zdmeg :D mondd már meg kulcsra miért kell bezárni? Jézusom...

Amugy meg mondd meg a barcsinőcsidnek hogy hívja ki a barátját

2016. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És, ha csak ketten leszünk a terembe mivel kezdhetném el a beszélgetést vele, vagy egyáltalán miről beszéljünk????
2016. márc. 18. 17:29
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért kell kulcsra zárni, mert úgy nem tudunk ki menni, mert másképpen ő is ki menne.
2016. márc. 18. 17:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod miről beszélnétek mégis mi az istenèrt akarod bezàratni magatokat? Eszednel vagy?

Ha sikerül, kínos lesz, de nagyon. Vagy nagyon hosszu kínos csend.

És mi van ha nem jössz be a fiúnak? Akkor még gázabb lesz. Ne legyel ilyen naiv, delejtsd el ezt az egészet, inkább állítsd meg a folyosón es beszélgess vele

2016. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolj bele ha egy srac csinalna veled mit ereznel? Szerintem eleg betegen hangzik es menekulne a srac siman oda mesz mikor egyutt van tesi oratok
2016. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, túl sok animét nézhettél. :"D
2016. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Te...egy nagyon beteg kislány vagy..nagyon-nagyon beteg O.O 16/L
2016. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már röhögök egy ideje 😂😂😂
2016. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Halljátok nagyon szépen köszönöm a nagy semmit. Csak röhögni tudtok az egészen, azért gondoljatok már bele!!!
2016. márc. 18. 22:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj, hogy belegondoltam. Utána mondtam, hogy te beteg vagy. 16/L
2016. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!