Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit szerettek egy lányban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szerettek egy lányban?

Figyelt kérdés
Azaz mi az amitől tetszik nektek egy lány :3
2016. márc. 8. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Első látásra beleszeretek. Nálam eddig mindig így volt.
2016. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Uh az hogy az izlesemnek megfelel-e vagy sem 😊 kifejtem nyugi 😃

Szoval legyen hosszu haja minel hosszabb annal jobb imádom... Ez az első amit megnezek mert elárulja mennyire ápolt a lany 😊 oltozon csinin de ne ugy mint a sok mostani lany...

Legyen normalis az alakja 😊 legyen cuki 😊 a belseje kedves huncut egy kissé perverz mint én meg hasonlok 😊 Oh szeresse az ölelést imádom ölelni a lányokat 😊

Az arca mindegy szinte ha ezek megvannak Oh es legyen szeplős 😊 ez se muszaj csak imádom 😊 amiket leirtam külsőre azok azert azok mert ezeken mindenki tud változtatni sajnalom a kivételt ami ritka...

Oh imádom a csajokat es boldog nőnapot minden lanynak/nőnek 😊

16F

2016. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

és honnan tudjam hogy tetszek-e annak a fiunak akibe szerelmes vagyok?

2016. márc. 8. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Haat küldheted a kepet 😊 jah hogy nem én vagyok az... Ez hogy lehet 😉

Engem mindenki bir szoval csak mosolyogj legy cuki nyugi az vagy mert csaj vagy 😊 es ne masz ra hanem mondjuk Menj oda es beszélgess vele 😊 érdeklődj iránta meg ilyenek... En pl a misztikus temaert oda vagyok uh nagyon sokat lehet velem arrol beszelni 😊 esetleg kérd ki a véleményét ha mar tobbet beszeltek...

Ezt kapcsolat épitesnek hivjak 😃

2016. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oh #4-es vagyok es #2-es is én voltam es mar ag 5-os is 😊
2016. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos hogy ne legyen nagyképű, emellett ne legyen pláza cica, ezek fontosak. öltözzön normálisan, és legyen saját véleménye, meg lehessen bízni benne és be tudjon tartani bizonyos határokat:)
2016. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Úristen! #2-es, te tiszta én vagy. :D Szinte majdnem ugyanez az ideálom, csak nekem nem totál mindegy, hogy milyen az arca. Az legyen ugyanúgy ápolt, nem sminkelt(maximum egy nagyon kicsit), és az is legyen aranyos/édes.... És persze a nem túlzott szeplő is király. :) 17(szombaton)/F
2016. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!